Kategorie Výrobci
VSTUP DO ESHOPU

Obchodní podmínky

Všeobecné obchodní podmínky

1. Úvodní ustanovení

Tyto obchodní podmínky platí pouze pro nákup v internetovém obchodě www.teamsport.cz resp. www.team-sport.cz. Internetový obchod provozuje Team Sport Havířov, podmínky blíže vymezují a upřesňují práva a povinnosti prodávajícího (provozovatel) a kupujícího (zákazník). Ceny jsou platné pouze na tomto eshopu, nikoliv v kamenné prodejně. Obrázky produktů jsou pouze ilustrační a nemusí odpovídat skutečnosti.

2. Kdy a jak dostanu zboží?

Po potvrzení objednávky emailem je objednávka platná a námi zaevidovaná. Většina běžného zboží je skladem, tudíž jej expedujeme průběžně. Pokud požadované zboží momentálně není na skladě, jeho expedice se posouvá o termín dodání distributorem, obvykle 7-14 dní. Pokud nejsme schopni objednávku zajistit v přiměřeném termínu, budeme Vás kontaktovat. Do jednoho až dvou dnů od expedice Vám dorazí zásilka na Vámi zvolenou adresu.

3. Doprava

Česká republika
Pro dopravu používáme Českou poštu a PPL.

Poštovné a balné v případě PPL činí 89,- Kč. Zboží je dodáno do druhého dne od odeslání zásilky. V ceně zboží nad 1300,- je doprava PPL zdarma. (NUTNÁ PLATBA DOBÍRKY V HOTOVOSTI !!!)

V Případě české pošty je cena dopravy 199,- Kč a dodání do 2-4 od odeslání zásilky.

Zboží je možné po domluvě vyzvednout osobně přímo v provozovně TEAM SPORT Havířov. (NUTNÁ PLATBA V HOTOVOSTI !!!)

 

Slovenská republika

V případě posílání zboží na Slovensko, je cena poštovného a balného 300,- Kč.

 

Je možno zaslat již seřízené kolo - poplatek 300,- Kč 

Při odběru kola na prodejně objednaného přes internetový obchod www.teamsport.cz, je cena seřízení a postavení kola 300,- Kč

 

Jízdní kola a neskladné balíky jsou přepravovány zásadně jen službou PPL ve speciálních krabících. Jízdní kola nelze zasílat v celku.

 

 

4. Objednávka a uzavření kupní smlouvy

1. Veškeré objednávky podané prostřednictvím internetového obchodu www.teamsport.cz resp. www.team-sport.cz jsou závazné. Podáním objednávky kupující stvrzuje, že se seznámil s těmito obchodními podmínkami včetně podmínek reklamace a že s nimi souhlasí.

2. Objednávka je návrhem kupní smlouvy. Kupní smlouva vzniká v okamžiku převzetí objednaného zboží kupujícím.

3. Podmínkou platnosti elektronické objednávky je vyplnění veškerých formulářem předepsaných údajů a náležitostí.

4. Místem dodání zboží je adresa uvedená kupujícím v registračním formuláři.

5. Vlastnické právo ke zboží přechází na kupujícího, pod podmínkou zaplacení kupní ceny, jeho převzetím.

6. Vyplněním registračního formuláře, či závazné objednávky v rámci internetového obchodního domu www.teamsport.cz resp. www.team-sport.cz, kupující dává prodávajícímu souhlas k shromažďování a archivování osobních údajů o kupujícím a o jeho nákupech.

7. Prohlašujeme, že veškeré zboží, nabízené v rámci internetového obchodu www.teamsport.cz resp. www.team-sport.cz, pochází ze skladů oficiálních výrobců a dovozců.

8. Ceny uvedené v ceníku jsou konečné.Provozovatel si vyhrazuje právo na opravu ceny zboží před odesláním zboží, zjistí-li, že bylo zboží nabízeno za chybnou cenu. V takovém případě musí zákazníka o správné ceně informovat a ten musí s úpravou ceny souhlasit. V opačném případě nedojde k uzavření kupní smlouvy a objednávka bude provozovatelem stornována. Prodejce si vyhrazuje právo odmítnout vyřízení objednávky, pokud jsou objednací údaje neúplné, nebo vzbuzují pochybnost o skutečném úmyslu zákazníka objednat zboží. O tomto odmítnutí zašle prodávající informaci na e-mailovou adresu zákazníka.

9. Před objednávkou zboží na splátky se prosím informujte předem na kontaktních číslech či mailem.

5. Odstoupení od kupní smlouvy (vrácení zboží)

Kupující má právo podle odstavce 6 novely občanského zákoníku č.367/2000 odstoupit od smlouvy do 14 dnů od převzetí zboží. Pokud se tak rozhodne, musí nepoškozené zboží, bez známek užívání nebo opotřebování, v původním obalu poslat doporučeně zpět v uvedené lhůtě (určující je datum odeslání). NEPOSÍLAT NA DOBÍRKU!

Po obdržení vráceného zboží, prodávající obratem zákazníkovi vrátí zpět odpovídající částku předem dohodnutým způsobem. Kupující nemůže odstoupit podle odstavce 7 od kupní smlouvy na dodávku zboží upraveného podle přání spotřebitele nebo pro jeho osobu, jakož i zboží, které podléhá rychlé zkáze, opotřebení nebo zastarání.

V žádném případě nám neposílejte vrácené zboží na dobírku. Takto vrácené zboží nebude přijato a prodlužujete tím dobu vyřízení.

 

V každém případě zboží zasílejte na adresu provozovny!

 

TEAM SPORT

Dlouhá 44/ OD PERMON

736 01 Havířov - Podlesí

 

6. Závěrečná ustanovení

1. Tyto obchodní podmínky platí ve znění uvedeném na internetových stránkách prodávajícího, v den odeslání elektronické objednávky kupujícím.

2. Odesláním elektronické objednávky kupující bez výhrad přijímá veškerá ustanovení obchodních podmínek ve znění platném v den odeslání objednávky, jakož i v den odeslání objednávky, platnou cenu objednaného zboží včetně přepravného či poštovného uvedenou v katalogu internetového obchodu www.teamsport.cz resp. www.team-sport.cz, nebylo-li v konkrétním případě prokazatelně dohodnuto jinak. Odeslanou objednávkou je kupující neodvolatelně vázán.

3. Storno objednávky může zákazník bez souhlasu prodejce provést maximálně do 24 hodin od objednání, nebo poté, jeli dodavatelem překročena písemně potvrzená dodací lhůta. V dalších případech je nutná dohoda s prodejcem.

4. Účastníci se výslovně ve smyslu ust. § 262 odstavce 1 obchodního zákoníku dohodli, že není-li podmínkami výslovně stanoveno jinak, řídí se jejich práva a povinnosti obchodním zákoníkem, zejména jeho ust. § 409 a násl.

TEAMSPORT NA FACEBOOKU
PRODEJNA HAVÍŘOV
map