Kategorie Výrobci
VSTUP DO ESHOPU

Brýle Bliz ACTIVE-PROFLIP MAX Black, pink whit Red Multi, model 2017/18

Brýle Bliz ACTIVE-PROFLIP MAX Black, pink whit Red Multi, model 2017/18
Kód zboží:
K137173
Nová cena:
1990 Kč
Běžná cena:
2699 Kč
S námi ušetříte:
709 Kč | 26 %
Dostupnost:
Skladem na prodejně
Množství:
Popis produktu
Hlídací pes
Více informací
Garance ceny

Brýle Bliz ACTIVE-PROFLIP MAX Black, pink whit Red Multi, model 2017/18

 

RADIÁLNĚ VYTVOŘENO FUNKCIONÁLNOST ZA SVÉHO IMAGINACE. PROFLIP MAX nabízí skvělou ochranu a flexibilitu v nejrůznějších podmínkách
Proflip Max je aktualizovaná verze populární Proflip, která již za tím má několik úspěchů. Proflip XT byl široce využíván jak amatérskými, tak elitními v běhu a biatlonu. Nový aktualizovaný návrh Bliz má vylepšené funkce, včetně nového závěsu s vyššími body připevnění, což umožňuje, aby objektiv vyšel nahoru v horní poloze. 30mm silikonový popruh, třecí pryžová nosní podložka a jedna extra čočka jsou dodávány standardně s Proflip XT.

Proflip Max Black


Proč si vybrat Bliz?
Ochranné sportovní vybavení je naší vášní! Neustále pracujeme na vývoji nových produktů a technických řešení k uspokojení stále se měnících trhových potřeb. S Bliz se můžete cítit bezpečně a zůstaňte soustředěni na váš sport a tyto tři důležité faktory by měly Blizu udělat zjevnou volbu:


DESIGN - Bliz je pronikán skandinávským designem, který je na špici ve funkci, technologii a vzhledu. Pečlivě vyvinuté, kvalitní produkty, které splňují nezbytné normy a požadavky.

FLEXIBILITA - Bliz poskytuje vysokou technickou a funkční úroveň výrobků. Funkce produktů a dostupné příslušenství kombinují tak, aby poskytovaly bezkonkurenční všestrannost a flexibilitu.

VALUE - Výhodné ceny společnosti Bliz spolu s flexibilitou produktů a příslušenství, které jsou zahrnuty v ceně nebo je lze zakoupit samostatně, vám poskytnou bezkonkurenční hodnotu jako spotřebitel.

Hlídací pes e-shopu, dle jednoduchého zadání podmínek. Přihlášený uživatel má k dispozici přehled všech hlídaných položek a může je rušit. Nepřihlášenému uživateli bude při splnění podmínek zaslán e-mail.

Aktuální cena produktu je 1990 Kč s dph

  Oznámit, až cena klesne pod    Kč s dph
  Oznámit každou změnu ceny
Váš e-mail  
Více informací obratem - pokud si přejete obdržet další informace, které jste zde nenašli, uveďte svůj kontakt a my se vám ozveme.
Našli jste někde lepší cenu? Rádi byste ale nakoupili u nás než u konkurence? Neváhejte nám napsat.
Aktuální cena produktu je  Kč
Vaše jméno a příjmení:
Vaše emailová adresa:
Akceptovatelná cena:
Odkaz na zboží s lepší cenou:
Zpráva:
' '
Opište kód:
TEAMSPORT NA FACEBOOKU
PRODEJNA HAVÍŘOV
map
Zpracování dat
Schovat