Kategorie Výrobci
VSTUP DO ESHOPU

Displej BOSCH NYON 8GB - kompletní sada

Displej BOSCH NYON 8GB - kompletní sada
Kód zboží:
K148022
Nová cena:
9490 Kč
Běžná cena:
12490 Kč
S námi ušetříte:
3000 Kč | 24 %
Dostupnost:
Na dotaz
Množství:
Popis produktu
Hlídací pes
Více informací
Garance ceny

Displej BOSCH NYON 8GB - kompletní sada

 

Barevný displej s navigací a interní pamětí až 8GB!!! Kompletní sada balení s držákem a ovládacím panelem. Lze zaměnit za displej bosch Intuvia! Zdarma nahrajeme mapy jaké si vyberete. Mapy celého světa a update ZDARMA!

  • První all-in-one on-palubní počítač pro jízdu, navigaci, fitness, a možností propojení s chytrými telefony
  • Možnost dodatečné montáže ke všem eBikes s pohonem Bosch od modelového roku 2014
  • Samostatná řídící jednotka zajišťuje bezpečnou a plynulou jízdu
  • Displej lze číst optimálně při jakémkoliv osvětlení; robustní a vodotěsný
  • Nyon používá snadnou a přehlednou GPS navigaci, stejně jako v autě. Stahování map je zdarma pro celý svět.
  • Pět dostupných režimů (Eco, Tour, Sport, Turbo, Off)
  • Všechny informace na první pohled: Rozsah, výlet vzdálenost a průměrná rychlost.
  • Kompatibilní s eShift


Nový barevný display NYON Bosch ! GPS+

Inteligentní propojení - WiFi, Bluetooth

Nyon je první Palubní počítač na světě pro eBike, který kombinuje všechny funkce v jednom přístroji. Jsou zde aktuální informace o rychlosti, kadence šplapání a rozsahu, navigace pomocí GPS nebo analýzy osobních Fitness funkcí: Nyon je vybaven řadou inovativních funkcí, na každou cestu. Je velmi tichý, rychlý, s možností nabíjení a plně kompatibilní. Spolu s Portal eBike-Connect.com a aplikací pro Android a iOS poskytuje Nyon eBike připojení pro nejnovější generaci přístrojů.

 

Všechno co potřebujete pro svoji jízdu je v jednom displeji. V plánování Vašich tras nejsou žádné hranice! 

JÍZDA

Podpora motoru podle potřeby
Sportovní nebo uvolněný - s pěti různými jízdními režimy si můžete vybrat podporu pohonu dle Vašeho přání. Spolu s dalším prémiovým programem lze individuálně upravit jízdní režimy. "CUSTOM RIDE MODE"

Všechno je na očích
Čas, rychlost, doporučení jízd, dojezd, vzdálenost, stav baterie, kadence, síla vlastního tlaku - Nyon zobrazuje všechny důležité informace na první pohled.

Přizpůsobitelné uživatelské rozhraní
Nové Nyon-rozhraní umožňuje přizpůsobit se velmi jednoduše Vašim potřebám. Můžete si přizpůsobit svoje osobní nastavení z více než 20 různých možností a tři projekčních návrhů.

NAVIGACE

Pohodlné plánování trasy
Vlastní trasy si můžete vytvořit ve vlastní aplikaci Bosch Nyon, nebo na portálu eBike Connect. Také si můžete na eBike Connect stahovat, plánovat a sledovat trasy GPS on-line.

Zvolte profily trasy
Vyberte si ze tří návrhů požadovanou trasu: nejrychlejší, nejkrásnější nebo trasy pro eMountainbiker na převážně prašných cestách. Pro Speedbikes se vypočítá nejkratší cesta střídavě.

Dílčí cíle
Můžete si vybrat některé z nejkrásnějších míst na trase a plánovat své eBike zájezdy s až osmi průběžných cílů.

Zkratky
Kromě domovské adresy, je nyní také "Vezměte mě do práce" - jednou adresou na ebike-connect.com nebo v aplikaci lze posouvat pomocí tohoto zástupce z Nyonu.

Více úložného prostoru
8 GB paměti pojme obrovské množství map. Ale i při zaplnění paměti můžete pohybovat dále: O chytrém telefonu přenášet požadovanými digitálními mapami přes Bluetooth do Nyonu.

FITNESS

Trénink Funkce
S Nyonem se vaše elektrokolo stane Vaším "osobním trenérem". Ať už jste závodník nebo pouze rekreační sportovec, Nyon Vás bude informovat a motivovat k výkonu se všemi daty přímo v reálném čase.

Kontrola fitness
Nyon detekuje Vaši sílu do pedálu a kadenci (frekvence šlapání) a vypočítává výkon a spotřebu energie. Ještě přesnější hodnoty získáte například ve spojení s hrudním pásem pro měření srdečního tepu. Takže můžete vždy trénovat na správné tepové frekvenci.

Online vyhodnocení na eBike Connect
Chcete-li mít přehled o vaší aktuální fyzické kondici a tréninkové úrovni, na portálu eBike-Connect.com  Vám on-lin poradí jak efektivně trénovat.

Přizpůsobitelné uživatelské rozhraní
Nové Nyon-rozhraní umožňuje přizpůsobit se velmi jednoduše Vašim potřebám. Můžete si přizpůsobit svoje osobní nastavení z více než 20 různých možností a tři projekčních návrhů.

projekčních návrhů.

FUNKCE SMARTPHONE

Individuální nastavení
Klikněte na eBike Connect aplikaci a změnte si vhled uspořádání obrazovky dipleje Nyon podle svého vkusu. Získejte atraktivní premiové funkce - placenou funkci pro individuální nastavení jízdní režimů nebo vetšího topografického rozsahu.

Nabíjecí stanice pro externí zařízení
Micro-USB port na Nyon slouží nejen diagnostiku u Vašeho prodejce, ale i pro nabíjení externích zařízení, jako jsou chytré telefony.

Příjem SMS

Chcete-li zůstat i během tréninku vždy informováni, přitom mít obě ruce na řídítkách a smartphone mít bezpečně uložený v kapse nebo v batohu - Nyon Vás bude po obdržení SMS zprávy informovat vyskakovacím oknem na obrazovce.

 

https://youtu.be/nZlyGoLdRb0

https://youtu.be/FubUwXqa5Qk

https://youtu.be/wcsa2jh8HZ

https://youtu.be/nZlyGoLdRb0

https://youtu.be/XN3JQsSGH5E

 

 

Hlídací pes e-shopu, dle jednoduchého zadání podmínek. Přihlášený uživatel má k dispozici přehled všech hlídaných položek a může je rušit. Nepřihlášenému uživateli bude při splnění podmínek zaslán e-mail.

Aktuální cena produktu je 9490 Kč s dph

  Oznámit, až cena klesne pod    Kč s dph
  Oznámit každou změnu ceny
Váš e-mail  
Více informací obratem - pokud si přejete obdržet další informace, které jste zde nenašli, uveďte svůj kontakt a my se vám ozveme.
Našli jste někde lepší cenu? Rádi byste ale nakoupili u nás než u konkurence? Neváhejte nám napsat.
Aktuální cena produktu je  Kč
Vaše jméno a příjmení:
Vaše emailová adresa:
Akceptovatelná cena:
Odkaz na zboží s lepší cenou:
Zpráva:
' '
Opište kód:
Fotogalerie
TEAMSPORT NA FACEBOOKU
PRODEJNA HAVÍŘOV
map
Zpracování dat
Schovat