Kategorie Výrobci
VSTUP DO ESHOPU

Helma Bollé BACKLINE VISOR Soft Black/Silver, model 2017/18

Helma Bollé BACKLINE VISOR Soft Black/Silver, model 2017/18
Výrobce:
Bollé
Kód zboží:
K137144
Nová cena:
4999 Kč
Běžná cena:
6899 Kč
S námi ušetříte:
1900 Kč | 28 %
Velikost:
Dostupnost:
Skladem na prodejně
Množství:
Popis produktu
Hlídací pes
Více informací
Garance ceny

Helma Bollé BACKLINE VISOR Soft Black/Silver, model 2017/18

 

Skutečný 2 v 1! Přilba s ještě šikovnější zabudovanou clonou, aby model získal pohled na svahy. Vizionář Backline má nastavitelný ventilační systém, odnímatelné ušní zátky a systém pro přizpůsobení velikosti Click-to-Fit. Pěnová obložení sedí na základně vnitřního krytu pro větší pohodlí a lepší přizpůsobení obličeje. Jeho ultrazuvzdorná skříň ABS znamená lyžování v absolutní bezpečí. Vislon Vislon je dodáván se dvěma clony (kategorie 1 a kategorie 3) pro dokonalou viditelnost bez ohledu na světelné podmínky.

 

Technologie: 

ADJUSTABLE VENTILATION: Nastavitelný ventilační systém je snadno použitelný a umožňuje vám nastavit množství přiváděného vzduchu.

REMOVABLE EAR PADS: Navrženo tak, aby bylo pohodlné a teplé, a zároveň vám umožňuje dobře slyšet. Ochrany na uši mohou být odstraněny pro praní.

ROTARY VISOR: Všechny přilby Bolle jsou vybaveny rotačním hledí, které perfektně padne do každého obličeje a nabízí řešení pro nositele brýlí. Snadno zaměnitelný, nabízí dokonalý výhled bez ohledu na povětrnostní podmínky.

CLICK TO FIT™ SYSTEM: Náš nový systém Click-To-FitTM umožňuje jemné a rychlé naladění přilby. Naše pogumované nastavovací kolo umožňuje bezproblémové utažení nebo uvolnění helmy, a to i při použití rukavic!

PANORAMIC VISION: Zažijte maximální komfort díky technologii Panoramic Vision, která nabízí co nejširší zorné pole a zaručuje maximální periferní vidění.

INJECTED ABS: ABS přilbové přilby zaručují pevný odpor a vysoký absorpční výkon.

 

Hlídací pes e-shopu, dle jednoduchého zadání podmínek. Přihlášený uživatel má k dispozici přehled všech hlídaných položek a může je rušit. Nepřihlášenému uživateli bude při splnění podmínek zaslán e-mail.

Aktuální cena produktu je 4999 Kč s dph

  Oznámit, až cena klesne pod    Kč s dph
  Oznámit každou změnu ceny
Váš e-mail  
Více informací obratem - pokud si přejete obdržet další informace, které jste zde nenašli, uveďte svůj kontakt a my se vám ozveme.
Našli jste někde lepší cenu? Rádi byste ale nakoupili u nás než u konkurence? Neváhejte nám napsat.
Aktuální cena produktu je  Kč
Vaše jméno a příjmení:
Vaše emailová adresa:
Akceptovatelná cena:
Odkaz na zboží s lepší cenou:
Zpráva:
' '
Opište kód:
TEAMSPORT NA FACEBOOKU
PRODEJNA HAVÍŘOV
map