Kategorie Výrobci
VSTUP DO ESHOPU

Lyžařské boty Dalbello PANTERRA 90 Anthracite Anthracite model 2014/15

Lyžařské boty Dalbello PANTERRA 90 Anthracite Anthracite model 2014/15
Výrobce:
Dalbello
Kód zboží:
K114988
Nová cena:
4899 Kč
Běžná cena:
7699 Kč
S námi ušetříte:
2800 Kč | 36 %
MP:
Dostupnost:
Skladem na prodejně
Množství:
Popis produktu
Hlídací pes
Více informací
Garance ceny

Lyžařské boty Dalbello PANTERRA 90 MS Anthracite Anthracite model 2014/15

 

Lyžařské boty Dalbello Panterra 90 jsou určeny pro pokročilé až expertní lyžaře, kteří hledají nejlepší kombinaci výkonu a dobře padnoucích bot, které jim umožní jízdu v jakémkoli terénu bez omezení. Boty Panterra jsou vybavené univerzálním mechanismem Hike/Ski a podrážkou Walk. Využívají stejné technologie jako boty Krypton 2, ale jsou pohodlnější a lépe padnou různým typům nohou.

Tyto boty Dalbello Panterra jsou určeny pro lyžaře, kteří hledají nejlepší kombinaci výkonu a dobře padnoucích bot, které jim umožní přístup do jakéhokoliv terénu bez omezení a kde budou díky svým parametrům vynikat: univerzální mechanismus hike/ski a podrážka Walk lyžařských bot Panterra vám pomohou dostat se na vrchol a jejich parametry pro jízdu dolů nejsou o nic horší. Modely Panterra využívají stejné technologie jako boty Krypton 2, ale jsou pohodlnější a lépe padnou různým typům nohou.

Jediné boty pro lyže s profilem ROCKER Všechny modely Panterra mají neutrální, centrální a více vzpřímené postavení než klasické konstrukce lyžařských bot ze „staré školy“. Rovnovážné postavení Rocker bylo vyvinuto tak, aby zlepšilo rovnováhu a symetrické opakované pohyby při přechodech z hrany na hranu při lyžování na nových tvarech lyží s profilem rocker.

NOVINKA SYSTÉM VVF: Variable Volume fit (NASTAVITELNÝ OBJEM BOTY) Patentovaná technologie značky Dalbello: vyvinutá tak, aby umožnila lyžařům kontrolovat celkovou šířku boty – od 102 mm až po 100 mm – když se napětí přední přezky zvýší nebo sníží. JAK TO FUNGUJE? Systém s přihlášeným patentem umožňuje ve velkém rozsahu individuálně nastavit objem skeletu podle potřeby a představuje  převratný systém zapínání • Jednoduše nastavitelné pomocí přezky č. 1 • Variabilní šířka od 102–100 mm • Přezka může při obouvání a vyzouvání bot zůstat zapnutá. Najděte takovou šířku boty, která vám vyhovuje. Nastavte ji a zapomeňte na ni. Jakmile si lyžař šířku boty pomocí systému VVF nastaví, může lyžovat/obouvat si/vyzouvat si boty Panterra jen s pomocí tří zbývajících přezek. 

MECHANISMUS SKI/HIKE Tenký, lehký a kompaktní. Zdokonalený přepínač „hike/ski“ kombinuje prodloužený rozsah pohybů při chůzi a na túrách (mód Hike) se spolehlivou, citlivou a energickou kontrolou nad lyžemi (mód Ski). Tato funkce je ještě vylepšena možností nastavit flexi boty do dvou poloh.

TROJDÍLNÁ KONSTRUKCE CABRIO Inovativní konstrukce lyžařských bot, která kombinuje vyšší skelet/manžetu, nahoře otevřenou (jako u kabrioletu!), s externím jazykem. Výsledkem je pevná boční opora umožňující dynamický přenos sil od lyžaře na lyže, pohodlná a plynulá flexe bot a vynikající tlumení nárazů.

DYNALINK - DOTAŽENÍ ZADNÍ ČÁSTI NOHY Exkluzivní technologie značky Dalbello, která zajišťuje velmi efektivní dotažení a stabilitu zadní části nohy. Nezávisle fungující dotažení paty/nártu minimalizuje posun chodidla, zvedání paty a deformace skeletu během ohýbání boty.

CONTOUR 4™ Výjimečná konstrukční technologie značky Dalbello, která kopíruje anatomické obrysy chodidla uvnitř spodní části skeletu: na kotníku, na patě, na pátém metatarsálním článku a na člunkové kosti. Boty přesně a těsně padnou a minimalizují potřebu individuální úpravy skeletu.

PODRÁŽKY PRO USNADNĚNÍ CHŮZE Bi-injection PU / gumové podrážky pod špičkou a patkou + gumou pokrytá klenba boty (u vybraných modelů) zaručují odolnost, stabilitu a trakci při chůzi a výstupech.

FUNKČNÍ POLYMER dbHylite Dokonalá kombinace technopolymerů pro výrobu lyžařských bot. dbHylite je extrémně lehký kvalitní polymer, který zaručuje vynikající tlumení nárazů a vibrací.

 

antracitová / antracitová
DPA90M4 AA 
MS 25.0 - 30.5 
Šířka: 102-100 mm 
VVF Flexe:90
SKELET / MANŽETA / JAZYK  dbHylite / dbHylite / PU
HLAVNÍ PARAMETRY Dynalink – dotažení zadní části nohy, centrální rovnovážné postavení „rocker“ mechanismus Hike/Ski, nastavení flexe, vyměnitelné části pod špičkou apatou Xtra Grip™
PŘEZKY 4 hliníkové přezky F16 s mikrodotažením
VNITŘNÍ BOTIČKY  Trufit 2.0 Sport

Hlídací pes e-shopu, dle jednoduchého zadání podmínek. Přihlášený uživatel má k dispozici přehled všech hlídaných položek a může je rušit. Nepřihlášenému uživateli bude při splnění podmínek zaslán e-mail.

Aktuální cena produktu je 4899 Kč s dph

  Oznámit, až cena klesne pod    Kč s dph
  Oznámit každou změnu ceny
Váš e-mail  
Více informací obratem - pokud si přejete obdržet další informace, které jste zde nenašli, uveďte svůj kontakt a my se vám ozveme.
Našli jste někde lepší cenu? Rádi byste ale nakoupili u nás než u konkurence? Neváhejte nám napsat.
Aktuální cena produktu je  Kč
Vaše jméno a příjmení:
Vaše emailová adresa:
Akceptovatelná cena:
Odkaz na zboží s lepší cenou:
Zpráva:
' '
Opište kód:
TEAMSPORT NA FACEBOOKU
PRODEJNA HAVÍŘOV
map
Zpracování dat
Schovat