Kategorie Výrobci
VSTUP DO ESHOPU

Lyže Rossignol EXPERIENCE 84 Ca OPEN + Axium 120 B90 Black White model 2014/15

Lyže Rossignol EXPERIENCE 84 Ca OPEN + Axium 120 B90 Black White model 2014/15
Výrobce:
Rossignol
Kód zboží:
K24600
Nová cena:
8992 Kč
Běžná cena:
14990 Kč
S námi ušetříte:
5998 Kč | 40 %
Délka v cm:
Dostupnost:
Skladem na prodejně
Množství:
Popis produktu
Hlídací pes
Více informací
Garance ceny

Experience 84 Ca jsou neuveřitelně všestranné lyže pro zručné a zkušené lyžaře. Se srdcem výkonné carvingové mašiny a s citem pro freeride, to jsou výkonné lyže, které nabízejí zvýšený výkon ve všech sněhových podmínkách. Auto Turn Rocker, vykrojení Extended a Cascade špička je kombinace, která Vám dává možnost kdykoliv změnit směr a rychlost. Tradiční průhyb pod vázáním zlepšuje držení na hraně v oblouku a zajišťuje stabilitu. Zažijte více s těmito výkonnými lyžemi do každých podmínek, ať už lítáte mezi stromy v prašanu, nebo zařezáváte hrany na tvrdém povrchu.

Specifikace lyží ROSSIGNOL EXPERIENCE 84 Ca OPEN + Axium 120 B90 Black White model 2014/15

 

Barva: Černá, Žlutá
Konstrukce: Dřevěné jádro
Včetně vázání: Ano
Pro koho: Pánské/Unisex
Radius: Střední (14-17m)
Šířka lyže pod vázáním: 75 - 85 mm
Typ lyže: All Mountain/All Round
Typ lyžaře: Race, Sportovní
Typ sjezdovky: Upravená i prašan
Vázání do - kg: 120 kg

 

Hmotnost: 4.3 kg

Jádro: Woodcore

Konstrukce: Maxicap Sandwich

Parametry: 133-84-120 mm (146cm, 154cm, 162cm, 170cm, 178cm, 186cm)

Podložka: OPEN

Rádius: 16 m (178cm)

Rocker: Power Turn Rocker

 

 Extended Sidecut Air Tip MiniCap Sandwich Basalt

 

POWER TURN ROCKER:

90 % průhybu lyže tvoří tradičný průhyb, který dodává lyžím energii, stejně jako vynikající cit pro terén a držení na hraně v oblouku. Zbývajících 10 % tvoří nízký Rocker průhyb na špičce. Vjezd do oblouku je jednodušší a kontrolovatelnější. UPRAVENÝ SVAH - PRECIZNOST - DRŽENÍ NA HRANĚ - ENERGIE - RYCHLOST - AKCELERACE

AIR TIP:

Exkluzivní technologie ze stáje Rossignol, která byla určena hlavně pro freeride a  odlehlé svahy s  hlubokým sněhem! Špička je vyplněná vzduchem kvůli co nejnižší hmotnosti a zkonstruovaná tak, aby si udržela optimální torzní tuhost. Hmotnost lyží je rozložená, špička je odlehčená pro pohodlí, bezpečnost a všestrannost. Fakt, že těžiště je posunuté blíž ke středu lyže, soustřeďuje sílu pod nohy lyžaře. REVOLUCE ROCKERU JE TADY

EXTENDED SIDECUT:

Vykrojení lyže pokračuje přes kontaktní body, ve kterých na špičce a patě začíná už rocker průhyb. Čím je rychlost vyšší a sklon hrany větší, tím se prodlužuje délka hrany, která je v kontaktu se sněhem, z čehož vyplývá vynikající držení na hraně během oblouku. Naopak, když se rychlost snižuje a sklon hrany se zmenšuje, délka hrany, která je v kontaktu se sněhem, se zkracuje, a to značně zjednodušuje ovládání lyží.

MINICAP SANDWICH:

Sendvičová konstrukce se zpevněnou vrchní vrstvou lyže je odolnější proti poškození a zlomení. Bočnice jsou nakloněné o 30°, čímž zvyšují svižnost lyží, redukují celkovou hmotnost lyží a zlepšují hranění.

BASALT:

Basaltová vlákna mají hodně vlastností, ale v lyžích jsou používána ze 3 hlavních důvodů: - absorpce vibrací - stabilita - estetickému vzhledu Basaltová vlákna zvyšují stabilitu, lehký kontakt lyže se sněhem, „tichá" lyže.

Hlídací pes e-shopu, dle jednoduchého zadání podmínek. Přihlášený uživatel má k dispozici přehled všech hlídaných položek a může je rušit. Nepřihlášenému uživateli bude při splnění podmínek zaslán e-mail.

Aktuální cena produktu je 8992 Kč s dph

  Oznámit, až cena klesne pod    Kč s dph
  Oznámit každou změnu ceny
Váš e-mail  
Více informací obratem - pokud si přejete obdržet další informace, které jste zde nenašli, uveďte svůj kontakt a my se vám ozveme.
Našli jste někde lepší cenu? Rádi byste ale nakoupili u nás než u konkurence? Neváhejte nám napsat.
Aktuální cena produktu je  Kč
Vaše jméno a příjmení:
Vaše emailová adresa:
Akceptovatelná cena:
Odkaz na zboží s lepší cenou:
Zpráva:
' '
Opište kód:
Fotogalerie
TEAMSPORT NA FACEBOOKU
PRODEJNA HAVÍŘOV
map
Zpracování dat
Schovat