Kategorie Výrobci
VSTUP DO ESHOPU

Lyže Rossignol EXPERIENCE 88 Basalt OPEN + Axium 120 B90 Black White model 2014/15

Lyže Rossignol EXPERIENCE 88 Basalt OPEN + Axium 120 B90 Black White model 2014/15
Výrobce:
Rossignol
Kód zboží:
K24598
Nová cena:
12592 Kč
Běžná cena:
16990 Kč
S námi ušetříte:
4398 Kč | 26 %
Délka v cm:
Dostupnost:
Skladem na prodejně
Množství:
Popis produktu
Hlídací pes
Více informací
Garance ceny

Sportovní sjezdové lyže Rossignol Experience 88 představují nový standard v all mountain všestrannosti a výkonnosti pro zkušené lyžaře. Se srdcem výkonné carvingové mašiny a s citem pro freeride, nové EXPERIENCE 88 jsou obohacené o lehké jádro z paulovnie s bazaltovou výztuží, cenami vyznamenanou technologii AIR TIP a progresivnější flex, čímž se zvyšuje výkon ve všech sněhových podmínkách a terénech.Auto Turn Rocker, naše nejuniverzálnější směs rockeru/camberu, poskytuje vynikající grip, jednoduché ovládání a okamžitou kontrolu rychlosti v obloucích. Kromě toho, že Air Tip snižuje hmotnost, zvyšuje nadnášení a udržuje konce lyží nad sněhem v každém terénu, zatímco na tvrdém podkladu umožňuje okamžitou iniciaci oblouků. V novýchEXPERIENCE 88 se potkává race DNA s vlastnostmi freeridu. Zažijte víc s touto novou all mountain lyží, ať už jezdíte v prašanu, nebo lítáte mezi stromy, nebo zařezáváte hrany na tvrdém povrchu. 

 

Specifikace lyží ROSSIGNOL EXPERIENCE 88 Basalt OPEN + Axium 120 B90 Black White model 2014/15

 

Barva: Černá, Zelená
Konstrukce: Dřevěné jádro
Včetně vázání: Ano
Pro koho: Pánské/Unisex
Radius: Dlouhý (nad 17m)
Šířka lyže pod vázáním: 85 - 100 mm
Typ lyže: All Mountain/All Round
Typ lyžaře: Race, Sportovní
Typ sjezdovky: Upravená i prašan
Vázání do - kg: 120 kg

Hmotnost: 4.9 kg

Jádro: Woodcore

Konstrukce: Minicap Sandwich

Parametry: 135-88-124 mm (156cm, 164cm, 172cm, 180cm, 188cm)

Podložka: OPEN

Rádius: 17 m (180cm)

Rocker: Power Turn Rocker

Vázání: Axium 120 B90

 

Auto Turn Rocker Extended Sidecut Air Tip MiniCap Sandwich Basalt

 

AUTO TURN ROCKER:

Rossignol Auto Turn je zkonstruovaný se 70% tradičním průhybem pod vázáním a zbylých 30 % na špičce a patě představuje slabý rocker. Tradiční průhyb poskytuje sílu, energii a výborné držení na hraně v oblouku na upraveném svahu. Jemný rocker na špičce a patě umožňuje jednoduché ovládání lyží a lehkou kontrolu v každém terénu nebo sněhu.

AIR TIP:

Exkluzivní technologie ze stáje Rossignol, která byla určena hlavně pro freeride a  odlehlé svahy s  hlubokým sněhem! Špička je vyplněná vzduchem kvůli co nejnižší hmotnosti a zkonstruovaná tak, aby si udržela optimální torzní tuhost. Hmotnost lyží je rozložená, špička je odlehčená pro pohodlí, bezpečnost a všestrannost. Fakt, že těžiště je posunuté blíž ke středu lyže, soustřeďuje sílu pod nohy lyžaře. REVOLUCE ROCKERU JE TADY

EXTENDED SIDECUT:

Vykrojení lyže pokračuje přes kontaktní body, ve kterých na špičce a patě začíná už rocker průhyb. Čím je rychlost vyšší a sklon hrany větší, tím se prodlužuje délka hrany, která je v kontaktu se sněhem, z čehož vyplývá vynikající držení na hraně během oblouku. Naopak, když se rychlost snižuje a sklon hrany se zmenšuje, délka hrany, která je v kontaktu se sněhem, se zkracuje, a to značně zjednodušuje ovládání lyží.

MINICAP SANDWICH:

Sendvičová konstrukce se zpevněnou vrchní vrstvou lyže je odolnější proti poškození a zlomení. Bočnice jsou nakloněné o 30°, čímž zvyšují svižnost lyží, redukují celkovou hmotnost lyží a zlepšují hranění.

BASALT:

Basaltová vlákna mají hodně vlastností, ale v lyžích jsou používána ze 3 hlavních důvodů: - absorpce vibrací - stabilita - estetickému vzhledu Basaltová vlákna zvyšují stabilitu, lehký kontakt lyže se sněhem, „tichá" lyže.

Hlídací pes e-shopu, dle jednoduchého zadání podmínek. Přihlášený uživatel má k dispozici přehled všech hlídaných položek a může je rušit. Nepřihlášenému uživateli bude při splnění podmínek zaslán e-mail.

Aktuální cena produktu je 12592 Kč s dph

  Oznámit, až cena klesne pod    Kč s dph
  Oznámit každou změnu ceny
Váš e-mail  
Více informací obratem - pokud si přejete obdržet další informace, které jste zde nenašli, uveďte svůj kontakt a my se vám ozveme.
Našli jste někde lepší cenu? Rádi byste ale nakoupili u nás než u konkurence? Neváhejte nám napsat.
Aktuální cena produktu je  Kč
Vaše jméno a příjmení:
Vaše emailová adresa:
Akceptovatelná cena:
Odkaz na zboží s lepší cenou:
Zpráva:
' '
Opište kód:
Fotogalerie
TEAMSPORT NA FACEBOOKU
PRODEJNA HAVÍŘOV
map