4Ever

Počet
Nejprodávanější

FILOSOFIE 4EVER

Značku 4EVER jsme poprvé uvedli na cyklistický trh před deseti lety. Jako jedni z mála jsme od počátku preferovali vlastní montáž před dovozem hotových kol z Asie. Důvodem byla především kontrola nejen nad výběrem zboží, ale také nad samotným procesem výroby. Od první chvíle jsme se snažili investovat do kvalitních technologií a hledali jsme spolehlivé obchodní partnery. V současné době nabízíme široký sortiment kvalitních jízdních kol a každý zájemce si může u nás vybrat kolo dle vlastních požadavků.

Pro výrobu rámů používáme nejkvalitnější materiály. Všechny rámy jsou testovány a mají certifikát splňující požadované normy. U karbonových rámů využíváme nejmodernější technologie Carbon High Modulus. U duralových rámů speciální technologie SWT – bez typických housenkových svárů. Klademe důraz na kvalitu montáže. Stojanová výroba zaručuje dodržení přísného režimu montáže všech komponentů.

Poskytujeme záruku 36 měsíců na celé kolo, nikoliv pouze na rám.

Carbon 4EVER

Již z prvních stránek nového katalogu jsou viditelné změny v rozšíření kolekce o kola Virus osazená komponenty Sram. Top model Virus SXC XX je skutečnou lahůdkou pro MTB nadšence a zástupci společnosti Sram se na výstavě Eurobike 2009, kde mimochodem každý rok vystavujeme, pochvalně vyjadřovali, jakým způsobem se nám podařilo sladit barevné provedení rámu s jejich komponenty. Další novinkou je hned v pořadí druhý nejvyšší model SXC X0 taktéž osazený komponenty Sram, tentokrát sadou X0 v červené barvě. Samozřejmě nemůžeme zarmoutit i skalní příznivce Shimano dílů a právě pro tyto zákazníky je určena varianta SXC X1 osazená kompletní sadou XTR. Oba modely, tedy X0 a XTR mají překvapivě stejnou cenu a těšíme se na jejich „vzájemný souboj“ z hlediska prodeje. Také bychom se rádi pochlubili, že asi jako jediní tuzemští zástupci máme na svých kolech nové komponenty od firmy FSA s označením SL-K. Jedná se o ucelenou sadu špičkových karbonových komponentů – kliky, představce, řidítka a sedlovky, které kvalitativně posunuly naše kola ještě výše a zároveň se nám podařilo také dosáhnout nižší hmotnosti u každého modelu.

Zatímco v loňském roce jsme naši kategorii Exclusive zaměřili na špičková horská kola, letos jsme se rozhodli rozšířit celou kolekci o krosové kolo THERAPY s karbonovým rámem. Tento rám je taktéž zástupcem nejvyšší kategorie „Carbon High Modulus“ . Pro naše zákazníky nabízíme jak provedení s hydraulickými diskovými brzdami Shimano, tak stále ještě populární alternativní model s V-brzdami. První ohlasy na karbonové krosové kolo nás velmi potěšily a objednávky od našich dealerů nás přesvědčily o tom, že máme správný směr. Jenom perlička, nejlepším důkazem toho, že se kolo líbí, může být i zcizení tohoto modelu na výstavě ve Francii před několika dny.

Další horkou novinkou jsou i naše nové webové stránky, které jsme přizpůsobili částečně i na základě připomínek členů klubu 4EVER. Každý, kdo má zájem o členství v klubu, se může velmi jednoduše na našich stránkách registrovat. Máme zde již registrované nejen současné majitele kol 4EVER, ale také potencionální zájemce, kteří nám zasílají své dotazy a pomáhají nám spoluvytvářet novou modelovou řadu. Webové stránky dále doplňujeme o stále nové a nové informace a v nejbližší době chceme poskytnout pro skutečné nadšence i mnohem více technických detailů týkajících se kol 4EVER.

Firma 4EVER nabízí celou škálu horských, krosových a nově také dětských kol a každý si může vybrat odpovídající model. Určitě stojí za zhlédnutí celá kolekce kol 4EVER i z toho důvodu, že jsme získali v loňském roce na veletrhu Sport Life cenu za design. V letošním roce jsme opět získali ocenění za český výrobek roku.

Chtěli bychom také poděkovat všem zákazníkům, kteří využili možnosti vyzkoušet naše kola Virus v rámci naší akce 4EVER Open days. Je pochopitelné, že člověk, který chce do nového kola investovat nemalé množství peněz, má zájem si kolo vyzkoušet. Ohlas na testovací dny byl velmi pozitivní, takže můžeme všechny ubezpečit, že v příštím roce budeme v této úspěšné akci pokračovat za ještě větší podpory našich dealerů, kteří chtějí tuto akci na svých obchodech propagovat mnohem intenzivněji a po delší časové období. O všech detailech budeme samozřejmě včas informovat nejenom v tisku, ale také na webových serverech zabývajících se cyklistickou tématikou.
číst dále