Běžecké boty Alpina EVE 30T Silver Black

Výprodej
-39.73%
Běžecké boty Alpina EVE 30T Silver Black
Kód zboží
Dostupnost
Doprava
Sleva
Vybrat variantu
Tento produkt má více variant, vyberte si prosím variantuCena od 1 790 Kč
2 970 Kč
1 790 Kč
ks

Běžecké boty z vrcholu řady Eve Series vyvinuté speciálně pro ženy. Na vývoj tohoto modelu byla vynaložena spousta úsilí, protože se musí do nejmenších detailů přizpůsobit specifické anatomii citlivé dámské nohy. Proto byl vytvořen tvar Lady. Díky plastové opoře paty, speciální manžetě a závodní vložce bude vždy zaručen optimální přenos sil z vašich nohou až na samotné skluznice lyží. A komfort? Perfektní kombinace jednotlivých prvků jako překrytí jazyka, systém zateplení Thinsulate či pěnové polstrování Autofit, vyvinuté jen pro ženské modelové řady, přináší nohám pohodlí po celý den a za jakýchkoliv podmínek. Třešničkou na dortu je luxusní design s pečlivě zvolenou barevnou kombinací a grafickými vzory.
Technologie:
Tvar Lady je vytvořen speciálně pro ženské chodidlo a má proto vyšší nárt. Systém na úpravu objemu boty umožňuje přidat do boty další polstrování a zvýšit tak komfort a teplo.
Plastová konstrukce:
Plastová manžeta a patní část boty přenáší výjimečné konstrukční vlastnosti závodních běžeckých bot Alpina i do ostatních kategorií. Zaručují totiž potřebnou laterální i torzní stabilitu a zvyšují efektivní přenos energie vynakládané lyžařem na lyže.
Anatomicky tvarovaná vložka
Ergonomicky tvarovaná vložka je perfektně přizpůsobena tvaru chodidla lyžaře. Bota skvěle padne, je velmi stabilní a zaručuje pocit tepla, měkkosti a pohodlí.
Systém Thinsulate
Ve srovnání se standardním zateplením bot je tento systém podšití dvakrát teplejší a zaručuje tak nohám ty nejlepší podmínky. Vynikající vlastnosti mikrovlákna Thinsulate umožňují noze dýchat a regulovat přirozené prostředí i v nezvykle chladném a mokrém počasí.
Pásek na suchý zip
25mm široký pásek na suchý zip umožňuje lepší dotažení boty, zvyšuje stabilitu a přináší lepší kontrolu nad lyžemi během jízdy.
Vnitřní rychlozavazovací systém
Pro rovnoměrné rozložení energie firma Alpina dovedla k dokonalosti svůj vnitřní rychlozavazovací systém, aby byl přenos energie a sil optimální. Celý systém přispívá k tomu, že bota na nohu lépe padne a k rovnoměrnému rozložení sil směřujících od nově přepracovaného systému zavazování na celé chodidlo.
Anatomicky tvarovaná vložka
Ergonomicky tvarovaná vložka je perfektně přizpůsobena tvaru chodidla lyžaře. Bota skvěle padne, je velmi stabilní a zaručuje pocit tepla, měkkosti a pohodlí.
Polstrování Autofit
Některé z modelů běžeckých bot určených pro ženy mají v oblasti kotníku speciální polstrování. To se přizpůsobuje tvaru nohy, optimálně padne a zaručuje vyšší pohodlí.
Teplé a měkké podšití
Firma Alpina věnuje speciální pozornost komfortu. Díky teplému, měkkému a příjemnému podšití, které noze zajišťuje opravdu příjemný pocit pohodlí, budete mít možnost ocenit, jak se toto snažení projevilo v praxi.

Zpracování dat
Schovat
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek