Běžky Rossignol Evo XC 55 R-Skin+Control Step In, 22/23

Tento produkt je dočasně nedostupný. Zkuste prosím navštívit jednu z následujících kategorií:

Popis produktu Běžky Rossignol Evo XC 55 R-Skin+Control Step In, 22/23

Běžky Rossignol Evo XC 55 R-Skin+Control Step In, 22/23

 

Lyže Evo XC 55 R-Skin nabízí začínajícím lyžařům uživatelsky příjemný design bez vosku pro objevování zimní krajiny. Kratší délka a široké rozměry lyže zvyšují stabilitu a ovladatelnost na zimních stezkách. Vestavěná mohérová vložka poskytuje klouzání za všech podmínek bez nutnosti přípravy. Přiložená vázání Control Step-In zvyšují snadné použití s pohodlím step-in.

Vyměnitelná mohérová vložka R-Skin nabízí snadný, konzistentní kop a maximální skluz bez přípravných prací; Vhodné na 100-150 dní na sněhu.

Koncept krátkých rozměrů zvyšuje manévrovatelnost, ovládání a snadné použití.

Hmotnost: 720 gr / 1/2 pár 175 cm

Vykrojení: 55/48/52

Konstrukce: Activ' Cap

Jádro: LDC

Úprava skluznice: K6000 / SKIN SPORT

Plate: IFP

 

TECHNOLOGIE

LDC CORE

LOW DENSITY exkluzivní konstrukce jádra se skládá z lehkého dřevěného jádra se vzduchovými kanálky. Tato konstrukce je zárukou odolnosti a energie při zachování nízké hmotnosti.

R-SKIN TECH - R-SKIN úprava stoupací komory skluznice spočívá v aplikaci mohérových pásů, které zajišťují spolehlivý odraz a jedinečný skluz bez nutnosti předchozí přípravy stoupací komory.Pásy mají velice dlouhou životnost a jsou snadno vyměnitelné.

ACTIVE CAP - ACTIVE CAP konstrukce kombinuje konstrukci ROSSICAP s vícesměrnými skleněnými vlákny. Dosahuje tak větší flexe, torzní pevnosti a vyšší směrové stability, čímž poskytuje dobrý skluz i na nerovném terénu. Mírně odstoupená hrana rozšiřuje platformu a vylepšuje tak stabilitu kontrolu ovládání. Špičky a paty "plavou" a hladce kloužou i na nerovném povrchu tzv. "hadí efekt"