Brýle BBB BSG-37 RAPID PH Glossy Black

Tento produkt je dočasně nedostupný. Zkuste prosím navštívit jednu z následujících kategorií:

Popis produktu Brýle BBB BSG-37 RAPID PH Glossy Black

Brýle BBB Rapid s fotochromatickými (PH) skly. Tato skla mají propustnost světla od 17% do 85% . Podle slunečního světla se mění automaicky od světlých po tmavé. S jedinými skly obsáhnete kategorii 1, 2 a 3. Jediná skla Vám stačí.

  

Specifikace brýlí BBB BSG-37 RAPID PH Glossy Black. 

 

- fotochromatická skla - automativcký se mění od světlých po tmavé

- 100% UV-ochrana

- sportovní i na běžné nošení

- ideální pro pohodové vyjížďky

- BBB loga na sklech

- grilamidové obroučky s nastavitelnou opěrkou nosu 

 

KOMFORT OBLIČEJE:  Elegantní a pohodlný design, který zahrnuje: pružné obroučky s vysoce kvalitními gumovými protiskluzovými opěrnými vložkami, aby brýle dokonale padly a zůstaly bezpečně na každé hlavě. Opěrka nosu drží brýle na místě v každém počasí.

 

MATERIÁL GRYLAMID-NYLON:  High-tech materiál, který kombinuje trvanlivost, pružnost a lehkou váhu. Poskytuje pohodlí.

 

100% UV OCHRANA:  UV-potažená skla odfiltrují škodlivé UV sluneční paprsky dříve, než se dostanou k vašim očím a poškodí je. Samozřejmě netříštivá.

 

FOTOCHROMATICKÁ TECHNOLOGIE:  Díky nejnovější technologii není výměna skel už nutností. BBB fotochromatická skla se přizpůsobí podle počasí. Podle slunečního světla se mění automaticky od světlých až po tmavé. Tato skla překrývají kategorii 1, 2 i 3. V nejsvětlejší formě propouští 85% světla, v nejtmavší formě naopak jen 17%. BBB fotochromatická skla potřebují ke změně od světle hnědé k nejtmavší šedé jen 8 sekund. Fotochromatická skla jsou vyrobena z netříštivého polycarbonátu.