Bunda Colmar Ladies Jacket 2940 Frozen berry/Bianco

Výprodej
-40.41%
Bunda Colmar Ladies Jacket 2940 Frozen berry/Bianco
Kód zboží
Dostupnost
Doprava
Sleva
Vybrat variantu
Tento produkt má více variant, vyberte si prosím variantuCena od 5 899 Kč
9 899 Kč
5 899 Kč
ks

Bunda Colmar Ladies Jacket 2940 Frozen berry/Bianco, 2017/18

 

Dámská lyžařská bunda Lake Louise z alpské linie je ideální pro chladné kanadské klima díky své polstrování Thermore® EVOdown® 170g. Mechanická natahovací tkanina. Bunda laminovaná s prodyšnou a voděodolnou technickou membránou (15 000 g / m2 / 24h) s vodním sloupcem 15 000 mm. Prášková sukně. Předtvarované rukávy jsou opatřeny napínacími manžetami a voděodolnými zipy. Přiložená kapuce. Bunda má voduodolnou úpravu Teflon EcoElite ™, která je extrémně šetrná k životnímu prostředí a bez PFC, a to i po mnoha výplachů.

 

Technické údaje: 

Prášková sukně
Víceúčelové vnitřní kapsa
Držák telefonu
Klíčenka
Vodotěsné zipy
Předtvarované rukávy
Kapacita skipasu
Protahujte vnitřní manžety
Zip na manžetách

 

WPT15000: Exkluzivní, inovativní systém ošetření, který dodává tkaninům doplňkové vlastnosti vodotěsnosti, prodyšnosti, odpuzující vodu a odolnost. WPT15000 zaručuje nejméně 15 000 mm vodního sloupce, chrání před vodou a větrem a pomáhá udržet tělesné teplo.

 

Revoluční vata, která vytváří měkkost a objem skutečného husí. Dvě vnější vrstvy s vysokou hustotou, které chrání vnitřní vrstvu úplně volných vláken, zaručují dokonalou, bezchybnou tepelnou izolaci bez jakýchkoliv hrud a ztrát vláken.

Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek