Bunda Colmar Mens Ski Jacket 1350 Red/blue/grey,

Výprodej
-42.31%
Bunda Colmar Mens Ski Jacket 1350 Red/blue/grey,
Kód zboží
Dostupnost
Doprava
Sleva
Vybrat variantu
Tento produkt má více variant, vyberte si prosím variantuCena od 5 999 Kč
10 399 Kč
5 999 Kč
ks

Bunda Colmar Mens Ski Jacket 1350 Red/blue/grey, 2017/18

 

Pánská lyžařská bunda Kandahar z alpské linie symbolizuje vášeň a odhodlání, které Colmar provozuje již více než 90 let. Mechanická natahovací tkanina. 170 g polstrování Thermore® EVOdown®. Bunda laminovaná s prodyšnou a voděodolnou technickou membránou (15 000 g / m2 / 24h) s vodním sloupcem 15 000 mm. Prášková sukně. Fleece vnitřní límec. Předtvarované rukávy jsou opatřeny napínacími manžetami a voděodolnými zipy. Pohodlná odnímatelná kapuce. Bunda má voduodolnou úpravu Teflon EcoElite ™, která je extrémně šetrná k životnímu prostředí a bez PFC, a to i po mnoha výplachů.

 

Technické údaje:

Prášková sukně
Fleece vnitřní límec
Víceúčelové vnitřní kapsa
Držák telefonu
Klíčenka
Odnímatelná kapuce
Vodotěsné zipy
Skleněná kapsa
Kapacita skipasu
Protahujte vnitřní manžety
Zip na manžetách

 

WPT15000: Exkluzivní, inovativní systém ošetření, který dodává tkaninům doplňkové vlastnosti vodotěsnosti, prodyšnosti, odpuzující vodu a odolnost. WPT15000 zaručuje nejméně 15 000 mm vodního sloupce, chrání před vodou a větrem a pomáhá udržet tělesné teplo.

 

Revoluční vata, která vytváří měkkost a objem skutečného husí. Dvě vnější vrstvy s vysokou hustotou, které chrání vnitřní vrstvu úplně volných vláken, zaručují dokonalou, bezchybnou tepelnou izolaci bez jakýchkoliv hrud a ztrát vláken.

Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek