Dětský vozík Croozer KID FOR 1 Green

Tento produkt je dočasně nedostupný. Zkuste prosím navštívit jednu z následujících kategorií:

Popis produktu Dětský vozík Croozer KID FOR 1 Green

Dětský přívěsný vozík Croozer Kid For 1 Green je dětský jednomístný vozík za jízdní kolo. Můžete ho použít jako přívěs za jízdní kolo, sportovní kočárek nebo jogger.

Nízko položené těžiště zajišťuje bezpečnou jízdu. Vaše dítě sedí pohodlně na svém sedadle a užívá si plnou ochranu: pětibodové bezpečnostní pásy, robustní aluminiové nárazníky a zvětšený prostor pro cestující spolu s madlem, které slouží jako další opora při

převržení.

Všechny tyto bezpečnostní prvky ochrání vaše dítě v pravou chvíli.

 

Specifikace dětského vozíku CROOZER KID FOR 1 Green. 

 

- Základní výbava obsahuje tělo vozíku, madlo, 20“ kola, tažnou tyč se dvěma čepy pro připojení ke dvěma jízdním kolům, přední 16“ kolo pro jogging a in-line, přední otočné buggy-kolečko pro kočárkový provoz, bezpečnostní vlaječku a odrazky.

- Podvozek Croozeru je vyroben z oceli. Nástavba je vyrobená z hliníkových trubek navlečených do vodě odpudivého polyesterového povlaku.

- Croozery jsou vybaveny kombinovaným krytem proti hmyzu a vlivům počasí: nad sítí proti hmyzu je rolovatelný PU potah, takže vaši malí pasažéři jsou také chráněni proti chladnému či vlhkému počasí.

- Na konstrukci vozíku je poskytována doživotní záruka.

- Vpředu a vzadu jsou robustní nárazníky, které jednak zajišťují spolehlivou ochranu před nárazem, a jednak chrání látku před kontaktem s jinými předměty.

- Vozík je na bocích a zadní stěně opatřen 3MTM Scotchlite™ Reflexními pásky pro pohyb v noci a za snížené viditelnosti.

- Celosvětově nejnižší těžiště zcela brání převržení i během jízdy komplikovaným terénem nebo při náhlé změně směru jízdy.

- Croozery vynikají ve své třídě největším zavazadelníkem (Croozer KID for 1 cca 70 litrů, Croozer KID for 2 cca 100 litrů).

- Průkopnické vnitřně uchycené tlačné madlo zajišťuje, že je ve vozíku nezvykle velký prostor pro ramena, sedačka je k rámu upevněna na bocích a vnější kostra zůstává bez záhybů.

- Díky patentovanému systému QuickFold jsou Croozery obzvláště rychle a snadno složitelné. Unikátní systém skládání vozíku zajišťuje spolu s robustním rámem naprostou tuhost konstrukce a zajišťuje tak dokonalou bezpečnost pro malé pasažéry při převržení, bočním či čelním nárazu. Více o skládání vozíků se dozvíte zde.

- Velmi pohodlná sedačka je pružně zavěšena ve dvanácti bodech rámu vozíku. Děti jsou ve svých sedačkách bezpečně připoutány pětibodovým bezpečnostní pásem, avšak stále mají dostatečnou volnost pohybu.

- Inovovaná konstrukce umožňuje použití závěsné sedačky pro novorozence CROOZER MIMINKOVNÍK a tedy přepravu velmi malých dětí v nejšetrnější poloze

- hmotnost vozíku: 13.3 kg (snížena o 0.7 kg oproti Croozer 737)

- nosnost vozíku: 35 kg