Dětský vozík Croozer KID FOR 2 Green model 2012

Tento produkt je dočasně nedostupný. Zkuste prosím navštívit jednu z následujících kategorií:

Popis produktu Dětský vozík Croozer KID FOR 2 Green model 2012

Patnáct let zkušeností Zwei plus zwei a Chariot Carriers se spojilo v modelech Croozer. Během vývoje jsme se zaměřili postupně na nejlepší ergonomii sedačky, optimální bezpečnost, extrémně snadný provoz a plnou výbavu.

Proto mají oba modely několik možností použití a tak není nezbytné si pořizovat dodatečné vybavení.

Croozer KID for 2 Green je dvoumístný dětský přívěsný vozík za jízdní kolo. Vozík lze využít díky joggingovému setu a buggy kolečkům v základní výbavě jako skvěle vypadající sportovní kočárek.

Za příplatek je možno dovybavit přední brzdou, lyžařským setem, trekkingovým setem, pláštěnkou, sluneční clonou a komfortním čalouněním pásů a sedačky.

Místo k sezení ve vozíku Croozeru Kid for 2 představují dvě oddělené samostatné sedačky, takže každé dítě má svůj jasně určený prostor.

 

Specifikace dětského vozíku CROOZER KID FOR 2 Green model 2012.

 

- Základní výbava obsahuje tělo vozíku, madlo, 20" kola, tažnou tyč se dvěma čepy pro připojení ke dvěma jízdním kolům, přední 16" kolo pro jogging a in-line, přední otočné buggy-kolečko pro kočárkový provoz, bezpečnostní vlaječku a odrazky.

- Podvozek Croozeru je vyroben z oceli. Nástavba je vyrobená z hliníkových trubek navlečených do vodě odpudivého polyesterového povlaku.

- Croozery jsou vybaveny kombinovaným krytem proti hmyzu a vlivům počasí: nad sítí proti hmyzu je rolovatelný PVC potah, takže vaši malí pasažéři jsou také chráněni proti chladnému či vlhkému počasí.

- Na konstrukci vozíku je poskytována doživotní záruka.

- Vpředu a vzadu jsou robustní nárazníky, které jednak zajišťují spolehlivou ochranu před nárazem, a jednak chrání látku před kontaktem s jinými předměty.

- Vozík je na bocích a zadní stěně opatřen 3MTM Scotchlite Reflexními pásky pro pohyb v noci a za snížené viditelnosti.

- Celosvětově nejnižší těžiště zcela brání převržení i během jízdy komplikovaným terénem nebo při náhlé změně směru jízdy.

- Croozery vynikají ve své třídě největším zavazadelníkem (Croozer  KID for 1 cca 70 litrů, Croozer KID for 2 cca 100 litrů).

- Průkopnické vnitřně uchycené tlačné madlo zajišťuje, že je ve vozíku nezvykle velký prostor pro ramena, sedačka je k rámu upevněna na bocích a vnější kostra zůstává bez záhybů.

- Díky patentovanému systému QuickFold jsou Croozery obzvláště rychle a snadno složitelné. Unikátní systém skládání vozíku zajišťuje spolu s robustním rámem naprostou tuhost konstrukce a zajišťuje tak dokonalou bezpečnost pro malé pasažéry při převržení, bočním či čelním nárazu.

- Velmi pohodlná sedačka je pružně zavěšena ve dvanácti bodech rámu vozíku. Děti jsou ve svých sedačkách bezpečně připoutány pětibodovým bezpečnostní pásem, avšak stále mají dostatečnou volnost pohybu.

- Inovovaná konstrukce umožňuje použití závěsné sedačky pro novorozence CROOZER MIMINKOVNÍK a tedy přepravu velmi malých dětí v nejšetrnější poloze