Elektrokolo Giant Talon E+ 2 Metallic Blue, 2021

Tento produkt je dočasně nedostupný. Zkuste prosím navštívit jednu z následujících kategorií:

Popis produktu Elektrokolo Giant Talon E+ 2 Metallic Blue, 2021

Elektrokolo Giant Talon E+ 2 Metallic Blue, 2021

 

 

Dopřejte si skvělý pocit z jízdy a sílu motoru s naším novým elektrokolem Talon E+. Pokud hledáte spolehlivé horské e-kolo za příjemnou cenu, Talon E+ je to pravé kolo pro vás. Tento model využívá nového motoru SyncDrive Core Yamaha a energii mu dodává lithiová baterie EnergyPak s kapacitou 500 nebo 400 Wh.

Talon E+ je postaven na lehkém hliníkovém rámu ALUXX s pohodlnou geometrií a je vybaven novým typem motoru Yamaha – SyncDrive Core. Jedná se o velmi lehký a kompaktní motor s točivým momentem 50 Nm, což je pro tento typ kola zcela dostačující hodnota a navíc má díky tomu motor menší spotřebu energie z baterie – kolo má tedy vyšší dojezd. Nechybí zde jízdní režim SmartAssist, což je plně automatické nastavení výše podpory. Naprosto hladké spojení mezi motorem a vaší vlastní silou zajistí soustava šesti senzorů PedalPlus, která s vysokou přesností měří sílu vašeho šlapání a podle toho vyhodnocuje, kolik energie má dodat motor, aby spotřeba energie z baterie byla co nejefektivnější. Výsledkem je snadno předvídatelný a přirozený projev motoru a jízda na kole je příjemná, plynulá a s dostatkem výkonu, bez ohledu na zvolený převod nebo povahu terénu. Dostatek energie i na delších výletech dodá lithiová baterie EnergyPak 500 nebo 400 Wh, která je elegantně umístěna na spodní rámové trubce a vyjímá se do strany. Ovládací jednotka Giant RideControl One ANT+ umožňuje dodatečnou instalaci kompatibilního displeje, který je nabízen jako volitelné příslušenství. Manipulaci s kolem za chůze usnadní funkce walk assist. Díky Bluetooth konektivitě pak můžete vaše kolo spárovat s aplikací Giant RideControl pro chytré telefony (Android a iOS) – tato aplikace nabídne další užitečné funkce, jako například přesný stav baterie, možnost upravit výši podpory ve všech jízdních režimech podle vašich preferencí, záznamy o vašich jízdách nebo fitness funkce včetně analýzy vašeho výkonu. Z hlediska jízdního komfortu určitě oceníte odpruženou vidlici se zdvihem 100 mm a při brzdění se můžete spolehnout na hydraulické kotoučové brzdy. Rám kola je připraven na dodatečnou montáž stojánku pomocí integrovaného úchytu. Model Talon E+ EX už má stojánek přímo z výroby, stejně jako osvětlení a zadní nosič – je tedy koncipován spíše jako „dopravní prostředek“. Tento specifický „EX“ model má také jinou ovládací jednotku, a sice Giant RideControl Dash s displejem.

 

Motor Giant SyncDrive Core powered by YAMAHA, 50 Nm, 250 W
Senzory Giant PedalPlus 6-senzorová technologie
Ovládací jednotka Giant RideControl One ANT+
Baterie Giant EnergyPak 500 Wh, 36 V, 13,8 Ah, Lithium-Ion
Velikosti S, M, L, XL
Barva barva 1: Black, barva 2: Metallic Blue
Rám ALUXX Aluminum, středový motor, vyjímání baterie do strany, integrovaný úchyt na stojánek (KS18)
Vidlice SR Suntour XCM ATB Coil 29, zdvih 100 mm
Tlumič -
Řídítka Giant Connect TR Riser, 31,8 mm, šířka 690 až 750 mm
Představec Giant Contact
Sedlovka Giant, 30,9 mm
Sedlo Giant Sport
Pedály platformové (hliníkové)
Řazení Shimano M2010, převody 1x9
Přesmykač -
Přehazovačka Shimano Alivio M3100
Brzdy Tektro HD-M275, hydraulické, kotouče 160/180 mm
Brzdové páky Tektro HD-M275
Kazeta Shimano HG200, 11-36 zubů
Řetěz KMC e9 Sport, speciální pro elektrokola
Kliky alloy, minimální Q-faktor, převodník 36 zubů
Středové složení -
Ráfky Giant GX03V
Náboje Giant eTracker Sport, rychloupínák vpředu i vzadu
Dráty nerez ocel
Pláště Maxxis Rekon 29x2.4, 60TPI
Doplňky nabíječka Giant EnergyPak 4A
Hmotnost Bohužel neexistuje žádný standard vážení kol, kterého by se drželi všichni výrobci, a uvedené hmotnosti jsou často nepřesné. Pro zjištění přesné hmotnosti kola v dané velikosti je třeba nechat kolo zvážit na prodejně a stejně tak i model konkurenční značky – jedině tak budete mít pro porovnání hmotností přesná čísla.

Technologie:

ALUXX Aluminum Technology - Tento materiál rámu na úrovni výkonu je vybaven slitinou 6061 s trubkami s jedním zeslabováním, které vytvářejí silné a lehké sady rámů pro celou řadu různých kol a jízdních stylů.

Hybrid Cycling Technology - Naše technologie Giant Hybrid Cycling je systém, který kombinuje elektrickou energii s lidskou silou a vytváří jejich dokonalé spojení. Skládá se z výkonného středového elektromotoru Giant SyncDrive Yamaha, lithiové baterie Giant EnergyPak, soustavy senzorů Giant PedalPlus a ovládací jednotky Giant RideControl.

Syncdrive Core - SyncDrive Core je kompaktní a lehký motor, takže je ideální pro elektrokola používaná pro každodenní přepravu nebo rekreaci. Má technologii Smart Assist, která zahrnuje šest senzorů včetně senzoru detekce svahu a akcelerometru. Tyto senzory umožňují motoru vyrábět energii na základě vstupu jezdce a terénu, takže není nutné volit určitý režim podpory. Můžete jednoduše jezdit stejným způsobem, jakým byste normálně jezdili, ale
s větším výkonem. Výsledkem je mimořádně pohodlný a přirozený zážitek z jízdy. SyncDrive Core poskytuje velmi tichý výkon, který je také silný, s nastavitelnými poměry podpory až 360 procent.

Tubeless System - Méně defektů. Větší trakce. Menší valivý odpor a plynulejší a rychlejší jízda. Bezdušový systém Giant’s usnadňuje využití všech těchto výhod než kdy dříve.

RideControl ONE - RideControl ONE posouvá vaše zážitky z jízdy na elektrokole na novou úroveň s integrovanými tlačítkovými ovládacími prvky a čistými řídítky bez jakéhokoli displeje. Elektrokola vybavená technologií RideControl ONE se mohou spojit s aplikací Giant E-bike a fungovat jako displej vašeho elektrokola.

Smart Assist - Všechny motory SyncDrive mají technologii Smart Assist, která upravuje podporu podle potřeb jezdce. Použitím informací z více senzorů se k určení optimálního rozsahu pomoci při šlapání používá vstup jezdce i zpětná vazba od terénu. SyncDrive je jediný systém e-bike, který využívá jak vstup jezdce, tak zpětnou vazbu terénu. Poskytne vám plynulý a přirozený zážitek z jízdy s dostatečným výkonem, když to potřebujete, a zároveň šetří energii, když toho tolik nepotřebujete.