Elektrokolo Liv Tempt E+ 1 (27,5") Eclipse, 2021

Tento produkt je dočasně nedostupný. Zkuste prosím navštívit jednu z následujících kategorií:

Popis produktu Elektrokolo Liv Tempt E+ 1 (27,5") Eclipse, 2021

Elektrokolo Liv Tempt E+ 1 (27,5") Eclipse, 2021

 

 

Tempt E + je plně vybaven předním odpružením o průměru 100 mm, hydraulickými kotoučovými brzdami a spoustou posilovače, které vás s úsměvem na tváři dostanou do kopců. Rámečky XS a S jsou navrženy tak, aby vám vyhovovaly se správnou velikostí kol pro vyvážení a ovladatelnost, a jsou dodávány s 27,5palcovými koly, zatímco rámy M a L jsou dodávány s 29palcovými koly. RideControl ONE namontovaný na řídítkách vám umožňuje upravit jízdní režimy a má klíčové indikátory dat - úroveň baterie a úroveň podpory. Tempt E + vám dává sílu vybrat si z pěti úrovní asistence, takže můžete ovládat rychlost, jak moc chcete šlapat a prodloužit životnost baterie. Navržen speciálně pro ženy jak v geometrii rámu, tak v kontaktních bodech, spolu s integrovaným designem baterie a motoru, Tempt E + poskytuje rychlou jízdu s posilovačem.

 

Motor Giant SyncDrive Core powered by YAMAHA, 50 Nm, 250 W
Senzory Giant PedalPlus 6-senzorová technologie
Ovládací jednotka Giant RideControl One ANT+
Baterie Giant EnergyPak 500 Wh, 36 V, 13,8 Ah, Lithium-Ion
Velikosti XS (27.5), S (27.5), M (29), L (29)
Barva Eclipse
Rám ALUXX Aluminum, středový motor, vyjímání baterie do strany, integrovaný úchyt na stojánek (KS18)
Vidlice SR Suntour XCM ATB Coil 29, zdvih 100 mm
Řídítka Giant Connect TR Riser, 31,8 mm, šířka 690 mm (XS, S) / 750 mm (M, L)
Představec Giant Contact
Sedlovka Giant, 30,9 mm
Sedlo Liv Sport
Pedály platformové (hliníkové)
Řazení Shimano M2010, převody 1x9
Přesmykač -
Přehazovačka Shimano Alivio M3100
Brzdy Tektro HD-M276, hydraulické, kotouče 160/180 mm
Brzdové páky Tektro HD-M275
Kazeta Shimano HG200, 11-36 zubů
Řetěz KMC e9 Sport, speciální pro elektrokola
Kliky alloy, minimální Q-faktor, převodník 36 zubů
Středové složení -
Ráfky Liv GX03V (27.5 nebo 29)
Náboje Giant eTracker Sport, rychloupínák vpředu i vzadu (100x9 mm a 135 mm)
Dráty nerez ocel
Pláště Maxxis Rekon 2.4 (27.5 nebo 29)
Doplňky nabíječka Giant EnergyPak 4A
Nosič -
Hmotnost Bohužel neexistuje žádný standard vážení kol, kterého by se drželi všichni výrobci, a uvedené hmotnosti jsou často nepřesné. Pro zjištění přesné hmotnosti kola v dané velikosti je třeba nechat kolo zvážit na prodejně a stejně tak i model konkurenční značky – jedině tak budete mít pro porovnání hmotností přesná čísla.

Technologie:

ALUXX Aluminum Technology - Tento materiál rámu na úrovni výkonu je vybaven slitinou 6061 s trubkami s jedním zeslabováním, které vytvářejí silné a lehké sady rámů pro celou řadu různých kol a jízdních stylů.

Hybrid Cycling Technology - Hybrid Cycling Technology je systém, který kombinuje elektrickou energii s lidskou silou a vytváří nejúčinnější, nejsilnější a nejpřirozenější zážitek z jízdy na elektrokole. Jedná se o plynulé rozšíření vlastní síly jezdce, které odlišuje elektrická kola Liv a Giant od ostatních „elektrických“ kol. Systém se skládá ze čtyř klíčových inovativních technologií, které pracují v souladu s výkonem vašeho těla - plynulé rozšíření vašich vlastních schopností.

3F: Fit, Form, Function - Fit, forma a funkce - Livův datový přístup k výrobě kol pro ženy.

Fit: Liv analyzuje údaje o rozměrech lidského těla, svalové síle a svalové aktivitě, poté zvažuje typ jízdy, kterou bude jezdec dělat, aby vytvořil rámec, který je doladěn prostřednictvím cyklů zpětné vazby sportovce s cílem vyhovět co největšímu počtu žen možný.

Forma: Výhled motocyklu má podobu se záměrem vytvořit silné pouto mezi jezdcem a motocyklem. Designéři spojují úroveň výkonu motocyklu s krásným a inspirativním vzhledem.

Funkce: Komponenta motocyklu je pečlivě vybrána a kompozitní rozložení je jedinečně vytvořeno tak, aby poskytlo jezdci nebývalý výkon a pohodlí

 

 

 

bike diagram