Elektrokolo Liv Vall E+ Echeveria, 2021

Tento produkt je dočasně nedostupný. Zkuste prosím navštívit jednu z následujících kategorií:

Popis produktu Elektrokolo Liv Vall E+ Echeveria, 2021

Elektrokolo Liv Vall E+ Echeveria, 2021

 

Ať už chcete jet rychleji, jít dále nebo získat kondici, Vall E + vás zavede za hranice. Upravte svůj jízdní režim pomocí RideControl ONE namontovaného na řídítkách, který se připojuje k aplikaci, takže vidíte informace o jízdě, jako je stav baterie a úroveň podpory. Vall E + je vybaven motorem SyncDrive Sport, který nabízí šest úrovní asistence při regulaci rychlosti. Rámečky XS a S jsou navrženy tak, aby vám vyhovovaly se správnou velikostí kol pro vyvážení a ovladatelnost, a jsou dodávány s 27,5palcovými koly, zatímco u rámů M a L s 29palcovými koly. Kombinace hladké, integrované baterie a schopného designu motoru poskytuje Liv 3F Design Philosophy efektivní jízdu. 120 mm odpružená vidlice a plynulá integrace výkonu vám umožní dostat se rychleji k trailhead a stoupat po strmějších cestách, takže si můžete užít výhledy a sjezdy.

Motor Giant SyncDrive Sport powered by YAMAHA, 70 Nm, 250 W
Senzory Giant PedalPlus 6-senzorová technologie
Ovládací jednotka Giant RideControl One ANT+
Baterie Giant EnergyPak Smart 500 Wh, 36 V, 13,8 Ah, Lithium-Ion
Velikosti XS, S, M, L (XS-S: 27.5 / M-L: 29)
Barva Echeveria
Rám ALUXX SL Aluminum, středový motor, integrovaná baterie (vyjímání zespodu), integrovaný úchyt na stojánek (KS18)
Vidlice SR Suntour XCR 32 LO-R, pružinová, zdvih 120 mm, sloupek OverDrive, Boost pevná osa 15x110 mm
Řídítka Giant Connect TR Riser, 31,8 mm (XS-S: 690 mm / M-L: 750 mm)
Představec Giant Contact
Sedlovka Giant, 30,9 mm
Sedlo Liv Sport
Pedály platformové (hliníkové)
Řazení Shimano Deore, převody 1x10
Přesmykač -
Přehazovačka Shimano Deore Shadow+
Brzdy Shimano MT200, hydraulické, kotouče 180 mm
Brzdové páky Shimano MT200
Kazeta Shimano M4100-10, 11-46 zubů
Řetěz KMC e.10 Sport, speciální pro elektrokola
Kliky alloy, minimální Q-faktor, převodník 36 zubů (ocelový, direct mount), vodítko řetězu
Ráfky Giant XCT 29, 25 mm vnitřní šířka
Náboje Giant eTracker Sport, vpředu 15mm pevná osa, vzadu rychloupínák 141 mm
Dráty nerez ocel
Pláště Maxxis Rekon EXO TR, skládací, 29x2.4 nebo 27.5x2.4
Doplňky Giant EnergyPak 6A Smart Charger nabíječka
Hmotnost Bohužel neexistuje žádný standard vážení kol, kterého by se drželi všichni výrobci, a uvedené hmotnosti jsou často nepřesné. Pro zjištění přesné hmotnosti kola v dané velikosti je třeba nechat kolo zvážit na prodejně a stejně tak i model konkurenční značky – jedině tak budete mít pro porovnání hmotností přesná čísla.

Technologie:

 

ALUXX SL Aluminum Technology - Tento vysoce výkonný hliníkový materiál na vysoké úrovni je vyroben převážně ze slitiny 6011 a poskytuje nejlepší poměry pevnosti a hmotnosti ve své třídě. Tyto sady rámů také obsahují jedinečné svařovací technologie pro vysokou kvalitu jízdy.

Hybrid Cycling Technology - Hybrid Cycling Technology je systém, který kombinuje elektrickou energii s lidskou silou a vytváří nejúčinnější, nejsilnější a nejpřirozenější zážitek z jízdy na elektrokole. Jedná se o plynulé rozšíření vlastní síly jezdce, které odlišuje elektrická kola Liv a Giant od ostatních „elektrických“ kol. Systém se skládá ze čtyř klíčových inovativních technologií, které pracují v souladu s výkonem vašeho těla - plynulé rozšíření vašich vlastních schopností.

SyncDrive Pro - SyncDrive Pro poháněný Yamahou je navržen pro vysoce výkonnou jízdu na elektrokole. Liv vyladila motor, aby byl výkonnější, a produkoval styl jízdy zaměřený na výkon. Lehký a kompaktní motor SyncDrive Pro se používá především u vysoce výkonných modelů Liv.

RideControl ONE - RideControl ONE posouvá vaše zážitky z jízdy na elektrokole na novou úroveň s integrovanými tlačítkovými ovládacími prvky a čistými řídítky bez jakéhokoli displeje. Elektrokola vybavená technologií RideControl ONE se mohou spojit s aplikací E-bike Liv a Giant a fungovat jako displej vašeho elektrokola.

3F: Fit, Form, Function - Fit, forma a funkce - Livův přístup založený na datech k výrobě kol pro ženy.

Fit: Liv analyzuje údaje o rozměrech lidského těla, svalové síle a svalové aktivitě, poté zvažuje typ jízdy, kterou bude jezdec dělat, aby vytvořil rámec, který je doladěn prostřednictvím cyklů zpětné vazby sportovce s cílem vyhovět co největšímu počtu žen možný.

Forma: Výhled motocyklu má podobu se záměrem vytvořit silné pouto mezi jezdcem a motocyklem. Designéři spojují úroveň výkonu motocyklu s krásným a inspirativním vzhledem.

Funkce: Komponenta motocyklu je pečlivě vybrána a kompozitní rozložení je jedinečně vytvořeno tak, aby poskytlo jezdci nebývalý výkon a pohodlí