Helma POC TECTAL Uranium Black

-47.92%
Helma POC TECTAL Uranium Black
Kód zboží
Dostupnost
Doprava
Sleva
Vybrat variantu
Tento produkt má více variant, vyberte si prosím variantuCena od 2 599 Kč
4 990 Kč
2 599 Kč
ks

Helma POC TECTAL Uranium Black

 

Stylová cyklistická helma POC Tectal má skvělou úroveň ventilace, a hodí se tak pro všechny myslitelné typy sportovní jízdy na kole. Především však pro trailové, enduro a all-mountain závody i individuální jízdy, které si vzhledem k možnému riziku vyžadují vysokou úroveň ochrany v lehkém a ergonomickém provedení. Helma Tectal přebírá ty nejlepší vlastnosti z jiných osvědčených helem značky POC, jako jsou Octal nebo Trabec.

Helma Tectal byla vyvinuta specificky pro agresivní trailové ježdění a enduro závody, ale uplatnění jistě najde i při jiných disciplínách. Z osvědčené a oceňované přilby POC Trabec převzal Tectal systém aramidových můstků a vysokou úroveň ochrany také zajišťuje vyztužená EPS vložka.

Zmíněnou vysokou úroveň ochrany podtrhuje také unibody skořepinová konstrukce, která byla představena jako jeden z hlavních benefitů průlomové silniční cyklistické přilby POC Octal. Toto řešení zvyšuje bezpečnostní vlastnosti a konstrukční integritu přilby, která je současně velmi lehká.

Oproti běžným přilbám na horská kola nabízí Tectal větší pokrytí hlavy, a to hlavně rozšířenými zónami kolem zadní části hlavy a spánků, tedy přesně tam, kde je to zapotřebí. Pohodlné a bezpečné nošení zároveň zajišťuje jednoduchý systém nastavení velikosti.Cyklistická přilba POC Tectal nabízí vysoce účinný systém ventilace, který byl dokonce testován v aerodynamickém tunelu. Přímo v přilbě kromě toho zbylo místo i na integrovaný úložný prostor na sluneční brýle.

Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek