Helma RH+ BLACK COMBO Matt White

Výprodej
-33.68%
Helma RH+ BLACK COMBO Matt White
Kód zboží
Dostupnost
Doprava
Sleva
Vybrat variantu
Tento produkt má více variant, vyberte si prosím variantuCena od 1 790 Kč
2 699 Kč
1 790 Kč
ks

Helma RH+ BLACK COMBO Matt White

 

Dělící spona - spánková dělící spona umožňuje rychlé nastavení upevňovacího systému pouhým posunutím nahoru/dolů a zavřením spony

 

Reflex - reflexní prvky na helmách zvyšující Vaší viditelnost a bezpečnost.

 

In Moulding - Hi-End výrobní proces, při kterém je tepelně formovatelná polycarbonátová skořepina spojena s EPS výplní přímo ve formě, a helma je tak extrémně lehká a pevná.

Odnímatelný štít - odnímatelný štít s jednoduchým systémem upevnění. Ideální ochrana proti proudění vzduchu, dešti, slunci nebo větvím.

Stratosoft - vyndavací pratelná antialergenní vložka vyrobená z 3D rh+ Fire Dry materiálu zajišťujícího maximální komfort a rychlý odvod potu.

Obal - obal na helmu z mikrovlákna s logem rh+.

Power Fit 2 - systém vychází z Power Fit 1, navíc umožňuje 3 různé výšky nastavení temenní opory. Vložená vnitřní kostra zajišťuje výborný tvar, super lehkost a vzdušnost.

 

 

Helma Black Combo je převážně vhodná pro jízdu mimo silnice, horské kolo, cyklokros nebo jízdu po šotolinových cestách. Přilba je vybavená štítem, který chrání před sluncem a větvemi ale také čelní síťkou, která chrání před hmyzem. Tvar přilby jí skvěle usadí na hlavě a zátylku. Výborná volba pro jízdu mimo silnice!

Vyhovuje normě CE EN 1078.

 

Technické specifikace

velikost váha
XS/M 210 g, L/XL 250 g
číslo produktu
EHX6057 02
 
 

Velikostní tabulka

Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek