Helma Uvex MAGNUM White Dark Silver Apricot

Výprodej
-39.75%
Helma Uvex MAGNUM White Dark Silver Apricot
Kód zboží
Dostupnost
Doprava
Sleva
Vybrat variantu
Tento produkt má více variant, vyberte si prosím variantuCena od 1 199 Kč
1 990 Kč
1 199 Kč
ks

 Uvex Magnum 2010 WHITE/DARK SILVER/APRICOT Cyklistická přilba

Univerzální helma s velkými ventilačními otvory pro účinné ochlazování hlavy. Pro obvod hlavy až 62 cm.

Využité technologie:
Variabilní a jednoduše nastavitelný systém upínacích pásků

Upínací mechanizmus umístěný pod bradou má několik poloh a lze jej bez problému regulovat jednou rukou během jízdy. Jeho plochá konstrukce zabraňuje protáčení v rukách. Monomatic® je standardním vybavením všech helem Uvex bez výjimky.

Technologie přímého vstřikování polystyrenu do skořepiny. Obě části jsou pevně spojeny a případný náraz se rozloží na celou plochu helmy.

Jednoduše snímatelný, případně vyměnitelný štítek

Umožňuje snadné nastavení vnitřního obvodu helmy a nově i jeho výšky uvnitř skořepiny. Díky tomuto systému lze snadno upravit individuální nastavení tak, aby vás helma např. netlačila na temeni hlavy, nebo abyste měli dostatek prostoru pro zimní cyklistickou čepici. IAS 3D zaručuje, že Vás obvodová čelenka ani upínací pásky nebudou nikdy rušit.

Takto označený model hemy se vyrábí ve dvou velikostech. To vám umožňuje sladit týmy do stejných barev, ať už profesionální pelotony, vaše party, rodiny nebo zamilované páry.

Čelní ventilační otvory jsou kryty speciáln síťkou, která za jízdy chrání hlavu od hmyzu ap. Helmy vyráběné technologií Inmould mají síťku vloženou mezi vnější skořepinu a tvrzený polystyren.

Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek