Kolo Giant Anthem 29 1 Balsam Green/Smoke Metal, 2021

Tento produkt je dočasně nedostupný. Zkuste prosím navštívit jednu z následujících kategorií:

Popis produktu Kolo Giant Anthem 29 1 Balsam Green/Smoke Metal, 2021

Kolo Giant Anthem 29 1 Balsam Green/Smoke Metal, 2021

 

Zvyšte teplo v náročném terénu XC. Tento plně odpružený 29er je vybaven špičkovým odpružením Maestro a progresivní geometrií, která vám pomůže rozdrtit všechny singletracky, od hladké a rychlé, po příkré a technické.
S hliníkovou rámovou sadou ALUXX SL, která je zkonstruována s 90 mm zdvihem zadního zavěšení a 100 mm vpředu, je tato hladká jízda 29er mistrem v dobývání technického terénu XC. Je optimalizován pro kola s větším průměrem s aktualizovaným systémem odpružení Maestro, který je konfigurován pro těsnější zadní trojúhelník. Díky progresivní geometrii rámu je rychlejší a hbitější při stoupáních a sjezdech. Tlumič namontovaný na čepu vytváří hladký a pružný pocit se zlepšenou účinností šlapání a jeho horní kývavé rameno Advanced Forged Composite je lehčí a silnější než hliník. Lehký systém Giant WheelSystem s technologií Boost je dodáván s již nastavenými bezdušovými pneumatikami, díky nimž můžete snadno zažít vyšší efektivitu a kontrolu v technickém terénu.

Velikosti S, M, L, XL
Barva Balsam Green/Smoke Metal
Rám ALUXX SL Aluminum, 90 mm Maestro suspension
Vidlice FOX 32 Float SC Performance, zdvih 100 mm, GRIP, 44 mm offset, Boost pevná osa 15x110 mm (KaBolt)
Tlumič FOX Float DPS Performance, rozměr 165/42.5, naladěn pro Giant
Řídítka Giant Contact SL XC, rovná řídítka, 780x31,8 mm
Představec Giant Contact
Sedlovka Giant Contact, 27,2 mm
Sedlo Giant Contact SL (Neutral)
Pedály -
Řazení Shimano SLX, převody 1x12
Přesmykač -
Přehazovačka Shimano SLX
Brzdy Shimano MT500
Brzdové páky Shimano MT501
Kazeta Shimano SLX, 10-51 zubů
Řetěz KMC X12
Kliky Shimano SLX, převodník 32 zubů
Středové složení Shimano, press fit
Ráfky Giant XCT 29, 25 mm vnitřní šířka
Náboje Shimano, zapouzdřená ložiska, Boost pevné osy 15x110 mm a 12x148 mm
Dráty Sapim
Pláště vpředu: Maxxis Rekon Race EXO TR, 29x2.35 / vzadu: Maxxis Rekon Race EXO TR, 29x2.25 (bezdušové)
Doplňky příprava na bezdušový provoz
Hmotnost Bohužel neexistuje žádný standard vážení kol, kterého by se drželi všichni výrobci. Některé značky uvádějí uměle snížené hmotnosti. Pro zjištění skutečné hmotnosti kola je třeba nechat ho zvážit přímo na prodejně. Zvážit je ale třeba i konkurenční model, abyste získali údaj, který odpovídá skutečnosti.

Technologie:

ALUXX SL Aluminum Technology - Tento vysoce výkonný hliníkový materiál na vysoké úrovni je vyroben převážně ze slitiny 6011 a poskytuje nejlepší poměry pevnosti a hmotnosti ve své třídě. Tyto sady rámů také obsahují jedinečné technologie svařování pro vysoce kvalitní jízdní kvalitu.

Advanced Forged Composite Technology - Dosavadní stav techniky Vysokotlaký formovací proces se používá k výrobě složitých uhlíkových vláken ve tvaru komplexu, které jsou lehčí, tužší a pevnější než podobné komponenty vyrobené z hliníku. Tato technologie se používá v kritických výkonových částech, jako jsou kolébkové závěsy Maestro Suspension.

Odpružení Maestro - Systém Maestro je založen na pečlivém umístění čtyř základních čepů, které neutralizují působení zadní brzdy, přesto udrží systém plně citlivý ke všem typům nerovností, a to bez nežádoucího pohupování při šlapání.

OverDrive - Originální technologie nadměrných trubek vidlice Giant od společnosti Giant. Navržena tak, aby poskytovala přesný výkon řízení vpředu, nadměrná ložiska náhlavní soupravy systému (1 1/4 ”spodní a 1 1/8” horní pro silnici, 1 1/2 ”spodní a 1 1/8” horní pro horské) a zúžená Trubka řízení funguje ve spojení, aby zajistila optimální tuhost řízení.

Tubeless System - Méně pneumatik. Větší trakce. Menší valivý odpor a plynulejší a rychlejší jízda. Giant's Tubeless System usnadňuje než kdykoli předtím zažít všechny tyto výhody

bike diagram