Kolo Giant Anthem Advanced Pro 29 1 Matte Black/Gloss Carbon/Chrome, 2021

Tento produkt je dočasně nedostupný. Zkuste prosím navštívit jednu z následujících kategorií:

Popis produktu Kolo Giant Anthem Advanced Pro 29 1 Matte Black/Gloss Carbon/Chrome, 2021

Kolo Giant Anthem Advanced Pro 29 1 Matte Black/Gloss Carbon/Chrome, 2021

 

Tento pro-level, plně složený leták XC kombinuje suspenze Maestro s vyhlazováním stezek s přidanou kontrolou a stabilitou progresivní geometrie 29er. Když je vaše hra XC racing, je to vaše vstupenka na pódium.
Tento 29er, vyrobený s kompletním kompozitním rámečkem včetně předního trojúhelníku a zadního kyvného ramene, má 90 mm hladkého pojezdu zadní nápravy a 100 mm dopředu. Systém zadního odpružení Maestro obsahuje rázovou montážní ráz, který vytváří nižší pákový poměr pro efektivní šlapání a brzdný výkon. Inovativní táhlo vytváří prostor pro kratší řetězy pro zlepšení lezeckých schopností a celkové obratnosti. Horní kované rameno Advanced Forged Composite je lehčí, tužší a silnější než hliník. Mezi další aktualizace patří širší rozteč nábojů Boost a integrovaný systém Giant WheelSystem, který vám poskytuje mimořádně silná a tuhá kola pro sebevědomé a přesné ovládání v terénu XC.

Velikosti S, M, L, XL
Barva Matte Black/Gloss Carbon/Chrome
Rám Advanced Composite, celokarbonový (včetně zadní stavby), odpružení Maestro, zdvih 90 mm
Vidlice FOX 32 Float SC Performance Elite Remote, zdvih 100 mm, FIT4, zamykání z řídítek, Boost pevná osa 15x110 mm (Kabolt), 44 mm offset
Tlumič FOX Float DPS Performance Elite Remote, rozměr 165/42.5, naladěn pro Giant
Řídítka Giant Contact SLR XC Flat, 750x31,8 mm
Představec Giant Contact SL
Sedlovka Giant Contact Composite, 27,2 mm (karbonová)
Sedlo Giant Contact SL Neutral
Pedály -
Řazení Shimano Deore XT I-spec EV, převody 1x12
Přesmykač -
Přehazovačka Shimano Deore XT
Brzdy Shimano Deore XT
Brzdové páky Shimano Deore XT
Kazeta Shimano Deore XT, 10-51 zubů
Řetěz KMC X12
Kliky Shimano Deore XT, převodník 32 zubů
Středové složení Shimano, press fit
Ráfky Giant XCR-1 29 WheelSystem, karbonové ráfky
Náboje Giant XCR-1 29 WheelSystem, Boost pevné osy 110x15 a 148x12 mm
Dráty Giant XCR-1 29 WheelSystem
Pláště Maxxis Rekon Race EXO TR, 29x2.25, bezdušové
Doplňky příprava na bezdušový provoz
Hmotnost Bohužel neexistuje žádný standard vážení kol, kterého by se drželi všichni výrobci. Některé značky uvádějí uměle snížené hmotnosti. Pro zjištění skutečné hmotnosti kola je třeba nechat ho zvážit přímo na prodejně. Zvážit je ale třeba i konkurenční model, abyste získali údaj, který odpovídá skutečnosti.

Technologie:

Advanced Composite Technology - Surový uhlíkový materiál Giant High Performance Grade se používá k výrobě tohoto vlastního rámového materiálu v naší vlastní kompozitní továrně s vysokým poměrem tuhosti k hmotnosti. Přední trojúhelník těchto rámců je sestaven a formován jako jeden souvislý kus v proprietárním výrobním procesu zvaném Modified Monocoque Construction.

Advanced Forged Composite Technology - Dosavadní stav techniky Vysokotlaký formovací proces se používá k výrobě složitých uhlíkových vláken ve tvaru komplexu, které jsou lehčí, tužší a pevnější než podobné komponenty vyrobené z hliníku. Tato technologie se používá v kritických výkonových částech, jako jsou kolébkové závěsy Maestro Suspension.

Odpružení Maestro - Systém Maestro je založen na pečlivém umístění čtyř základních čepů, které neutralizují působení zadní brzdy, přesto udrží systém plně citlivý ke všem typům nerovností, a to bez nežádoucího pohupování při šlapání.

OverDrive - Originální technologie nadměrných trubek vidlice Giant od společnosti Giant. Navržena tak, aby poskytovala přesný výkon řízení vpředu, nadměrná ložiska náhlavní soupravy systému (1 1/4 ”spodní a 1 1/8” horní pro silnici, 1 1/2 ”spodní a 1 1/8” horní pro horské) a zúžená Trubka řízení funguje ve spojení, aby zajistila optimální tuhost řízení.

Tubeless System - Méně pneumatik. Větší trakce. Menší valivý odpor a plynulejší a rychlejší jízda. Giant's Tubeless System usnadňuje než kdykoli předtím zažít všechny tyto výhody

PŘEDNOSTI
Tato 29palcová sada rámů s omezeným nákladem, vyvinutá se superlehkým a tuhým sálovým rámem Advanced Composite a zadním trojúhelníkem, má 90 mm zdvihu zadního odpružení. Byl vytvořen na oslavu kolumbijského závodníka XC Leonarda Páeze, který vyhrál mistrovství světa MTB v maratonu 2019 na této sadě rámů, má geometrii specifickou pro 29er postavenou pro rychlost a stabilitu s odpruženou vidlicí 100 mm. Speciální grafika zahrnuje lesklou černou povrchovou úpravu s výraznými odstíny modré, červené, žluté a zelené, které představují barvy duhového dresu mistra světa. Systém zadního odpružení Maestro je vybaven šokem Fox DPS Factory shock, který má dálkové blokování. Nárazový držák zajišťuje nižší pákový poměr pro efektivní šlapání a brzdný výkon. Horní kývané rameno Advanced Forged Composite je lehčí, tužší a pevnější než hliník a spojení umožňuje kratší řetězy, které zlepšují lezecké schopnosti a celkovou agilitu.

 

bike diagram