Kolo Giant Propel Advanced 2 Disc Metallic Black/Black/Reflective Black, 2021

Tento produkt je dočasně nedostupný. Zkuste prosím navštívit jednu z následujících kategorií:

Popis produktu Kolo Giant Propel Advanced 2 Disc Metallic Black/Black/Reflective Black, 2021

Kolo Giant Propel Advanced 2 Disc Metallic Black/Black/Reflective Black, 2021

 

Při útoku, ve sprintu nebo v zatáčkách rychlostí. Účinnost splňuje úplnou kontrolu v této raketě na stříhání větru. Díky technologii AeroSystem Shaping, integrovanému systému WheelSystem a kotoučovým brzdám, které jsou jak výkonné, tak aerodynamické, se zvyšuje rychlost a zůstává tam s minimálním odporem.
Toto aero silniční kolo minimalizuje odpor, takže můžete zrychlit a sprinkovat rychleji. Díky technologii AeroSystem Shaping a pokročilému kompozitnímu materiálu poskytuje ověřený výkon aero a jeden z nejlehčích rámů ve své kategorii. Propel Advanced Disc je také dodáván s integrovaným systémem WheelSystem, třmeny kotoučových brzd s plochým držákem a nápravami pro větší tuhost a efektivnější výkon. Lehký, snadno nastavitelný kompozitní sedák Vector minimalizuje tažení. To vše doplňuje stroj připravený na závod, který opouští konkurenci.

Velikosti S, M, ML, L, XL
Barva Metallic Black/Black/Reflective Black
Rám Advanced Composite
Vidlice Advanced Composite, sloupek OverDrive
Tlumič -
Řídítka Giant Contact SL Aero
Představec Giant Contact SL Aero
Sedlovka Giant Vector, karbonová
Sedlo Giant Approach
Pedály -
Řazení Shimano 105
Přesmykač Shimano 105
Přehazovačka Shimano 105
Brzdy Shimano 105, hydraulické
Brzdové páky Shimano 105, hydraulické
Kazeta Shimano 105, 11-30 zubů
Řetěz KMC X11EL-1
Kliky Shimano 105, převodníky 52/36 zubů
Středové složení Shimano, press fit
Ráfky Giant P-A2 Disc
Náboje Giant P-A2 Disc
Dráty Giant P-A2 Disc
Pláště Giant Gavia Course AC 1, 700x25c, bezdušové, skládací
Doplňky příprava na bezdušový provoz
Hmotnost Bohužel neexistuje žádný standard vážení kol, kterého by se drželi všichni výrobci. Některé značky uvádějí uměle snížené hmotnosti. Pro zjištění skutečné hmotnosti kola je třeba nechat ho zvážit přímo na prodejně. Zvážit je ale třeba i konkurenční model, abyste získali údaj, který odpovídá skutečnosti.

Technologie:

 

Advanced Composite Technology - Surový uhlíkový materiál Giant High Performance Grade se používá k výrobě tohoto vlastního rámového materiálu v naší vlastní kompozitní továrně s vysokým poměrem tuhosti k hmotnosti. Přední trojúhelník těchto rámečků je sestaven a formován jako jeden souvislý kus v proprietárním výrobním procesu zvaném Modified Monocoque Construction.

AeroSystem Shaping Technology - Prostřednictvím dat CFD (Computational Fluid Dynamics) a dat z aerodynamického tunelu inženýři optimalizují každý tvar trubice tak, aby poskytovali vynikající aerodynamický výkon.

OverDrive - Originální obří roura s technologií vidlic Giant. Jsou navržena tak, aby poskytovala přesný výkon řízení vpředu, nadměrná ložiska náhlavní soupravy systému (1 1/4 ”dolní a 1 1/8” horní pro silnici, 1 1/2 ”dolní a 1 1/8” horní pro hory) a zužující se spojovací trubka pracuje ve spojení s cílem zajistit optimální tuhost řízení.

Tubeless System - Méně pneumatik. Větší trakce. Menší valivý odpor a plynulejší a rychlejší jízda. Giant's Tubeless System usnadňuje než kdykoli předtím zažít všechny tyto výhody.

RideSense Ready - Tento rámeček je připraven přijmout senzor Giant RideSense a doprovodný hardware.

bike diagram