Kolo Giant Propel Advanced Pro 1 Disc Rosewood/Carbon/Chrome/Reflective Black, 2021

Tento produkt je dočasně nedostupný. Zkuste prosím navštívit jednu z následujících kategorií:

Popis produktu Kolo Giant Propel Advanced Pro 1 Disc Rosewood/Carbon/Chrome/Reflective Black, 2021

Kolo Giant Propel Advanced Pro 1 Disc Rosewood/Carbon/Chrome/Reflective Black, 2020

 

Tento kombinovaný silniční stroj nabízí skutečnou výhodu pro sprinting a sólovou jízdu. Díky letecké konstrukci rámů, integrované technologii WheelSystem a technologii kotoučové brzdy máte novou úroveň účinnosti a ovládání vozovky, které vám pomohou zaměřit se na pódium.
Tento pečlivě zaostřený silniční závodník, pečlivě vyvinutý pro nejlepší výkon ve své třídě, se narodil v sprintu, pronásledování nebo útoku. Rám je vyráběn ručně pomocí kompozitního materiálu pro pokročilé, aby se vytvořil lehký a tuhý motocykl s citlivou kvalitou jízdy. Komponenty jsou tak integrované, jak jen to jde, s hladkými liniemi z řídítek a stonku, vnitřním vedením kabelů a systémem WheelSystem, který používá 65 mm hluboký zadní okraj pro maximální výkon aero a mělčí 42 mm vpředu pro větší kontrolu. Do rámu jsou integrovány i kotoučové brzdy, s plochými třmeny a nápravami navrženými pro optimalizaci technologie.

 

Velikosti S, M, ML, L, XL
Barva Rosewood/Carbon/Chrome/Reflective Black
Rám Advanced Composite
Vidlice Advanced Composite, karbonový sloupek OverDrive 2
Tlumič -
Řídítka Giant Contact SLR Aero
Představec Giant Contact SL Aero
Sedlovka Giant Vector, karbonová
Sedlo Giant Fleet SL
Pedály -
Řazení Shimano Ultegra
Přesmykač Shimano Ultegra
Přehazovačka Shimano Ultegra
Brzdy Shimano Ultegra, hydraulické
Brzdové páky Shimano Ultegra, hydraulické
Kazeta Shimano Ultegra, 11-30 zubů
Řetěz KMC X11SL-1
Kliky Shimano Ultegra, převodníky 52/36 zubů, wattmetr Giant Power Pro
Středové složení Shimano, press fit
Ráfky Giant SLR 1 Carbon Disc WheelSystem, výška ráfku 42 mm vpředu / 65 mm vzadu
Náboje Giant SLR 1 Carbon Disc WheelSystem, 12mm pevné osy
Dráty Giant SLR 1 Carbon Disc WheelSystem
Pláště Giant Gavia AC 1, 700x25c, skládací, bezdušové
Doplňky příprava na bezdušový provoz
Hmotnost Bohužel neexistuje žádný standard vážení kol, kterého by se drželi všichni výrobci. Některé značky uvádějí uměle snížené hmotnosti. Pro zjištění skutečné hmotnosti kola je třeba nechat ho zvážit přímo na prodejně. Zvážit je ale třeba i konkurenční model, abyste získali údaj, který odpovídá skutečnosti.

Technologie:

Advanced Composite Technology - Surový uhlíkový materiál Giant High Performance Grade se používá k výrobě tohoto vlastního rámového materiálu v naší vlastní kompozitní továrně s vysokým poměrem tuhosti k hmotnosti. Přední trojúhelník těchto rámečků je sestaven a formován jako jeden souvislý kus v proprietárním výrobním procesu zvaném Modified Monocoque Construction.

AeroSystem Shaping Technology - Prostřednictvím dat CFD (Computational Fluid Dynamics) a dat z aerodynamického tunelu inženýři optimalizují každý tvar trubice tak, aby poskytovali vynikající aerodynamický výkon

OverDrive 2 - Nejpokročilejší technologie řízených trubek v dnešních obřích kolech. Ložiska náhlavních souprav systému (1 1/2 ”dolní, 1 1/4” horní) a zúžená řídicí trubka v harmonii zajišťují nejvyšší tuhost řízení, která je navržena tak, aby poskytovala bezprecedentní výkon řízení vpředu.

Tubeless System - Méně pneumatik. Větší trakce. Menší valivý odpor a plynulejší a rychlejší jízda. Giant's Tubeless System usnadňuje než kdykoli předtím zažít všechny tyto výhody.

RideSense Ready - Tento rámeček je připraven přijmout senzor Giant RideSense a doprovodný hardware.

 

bike diagram