Kolo Giant Stance 29 1 Rosewood, 2021

Tento produkt je dočasně nedostupný. Zkuste prosím navštívit jednu z následujících kategorií:

Popis produktu Kolo Giant Stance 29 1 Rosewood, 2021

Kolo Giant Stance 29 1 Rosewood, 2021

 

Plavte se přes skalky. Cítíte tok na technickém singletracku. Tento plně odpružený 29er usnadňuje vyzkoušení nejnovějších technologií zkrocení stezky pro hladkou a sebevědomou jízdu.
Moderní stezky pro horská kola jsou zábavné, plynulé a náročné. Stance 29 vás synchronizuje s terénem, takže můžete jezdit s větší jistotou a více se bavit. Lehký a odolný hliníkový rám ALUXX má náš systém zadního odpružení FlexPoint pro hladkou a vyváženou jízdu, která vám udrží kontrolu. Poskytuje 120 mm hladkého zdvihu odpružení vzadu a 130 mm vpředu. Zkombinujte to s přidanou stabilitou 29palcových kol a získáte sebevědomou jízdu, která vám pomůže zvládnout náročné sjezdy a stoupat s větší trakcí a rychlostí.

Velikosti S, M, L, XL
Barva Rosewood
Rám ALUXX Aluminum, odpružení FlexPoint, zdvih 120 mm
Vidlice RockShox Recon Silver RL, zdvih 130 mm, pevná osa 15x110 mm (Maxle Stealth), 51 mm offset
Tlumič RockShox Monarch R, rozměr 184,15/44,45, naladěn pro Giant
Řídítka Giant Connect Trail, 31,8 mm
Představec Giant Contact
Sedlovka Giant Contact Switch, teleskopická, 30,9 mm
Sedlo Giant Romero
Pedály -
Řazení SRAM SX Eagle, převody 1x12
Přesmykač -
Přehazovačka SRAM SX Eagle
Brzdy Shimano MT200
Brzdové páky Shimano MT201
Kazeta SRAM SX Eagle, 11-50 zubů
Řetěz SRAM SX Eagle
Kliky SRAM SX Eagle DUB, převodník 30 zubů
Středové složení SRAM DUB, press fit
Ráfky Giant AM 29
Náboje vpředu: Giant Tracker Performance Boost, pevná osa 15x110 mm, zapouzdřené ložisko / vzadu: Giant Tracker Sport, rychloupínák 141 mm
Dráty Sapim
Pláště Maxxis Forekaster EXO TR, 29x2.35 (bezdušové)
Doplňky příprava na bezdušový provoz
Hmotnost Bohužel neexistuje žádný standard vážení kol, kterého by se drželi všichni výrobci. Některé značky uvádějí uměle snížené hmotnosti. Pro zjištění skutečné hmotnosti kola je třeba nechat ho zvážit přímo na prodejně. Zvážit je ale třeba i konkurenční model, abyste získali údaj, který odpovídá skutečnosti.

Technologie:

ALUXX Aluminum Technology - Tento materiál rámu na úrovni výkonu je vybaven slitinou 6061 s trubkami s jedním zeslabováním, které vytvářejí silné a lehké sady rámů pro různé typy kol a jízdní styly.

FlexPoint Suspension Technology - Osvědčený design „s jedním otočením“, který využívá pružné akce spojení Chainstay / Seatstay k vytvoření lehkého a odolného systému zavěšení se zdvihem 4,7 palce / 120 mm.

OverDrive - Originální technologie nadměrných trubek vidlice Giant od společnosti Giant. Navržena tak, aby poskytovala přesný výkon řízení vpředu, nadměrná ložiska náhlavní soupravy systému (1 1/4 ”spodní a 1 1/8” horní pro silnici, 1 1/2 ”spodní a 1 1/8” horní pro horské) a zúžená Trubka řízení funguje ve spojení, aby zajistila optimální tuhost řízení.

Tubeless System - Méně pneumatik. Větší trakce. Menší valivý odpor a plynulejší a rychlejší jízda. Giant's Tubeless System usnadňuje než kdykoli předtím zažít všechny tyto výhody.

 

 bike diagram