Kolo Giant TCR Advanced 1 Pro Compact Matte Carbon/Gloss Unicorn White, 2021

Tento produkt je dočasně nedostupný. Zkuste prosím navštívit jednu z následujících kategorií:

Popis produktu Kolo Giant TCR Advanced 1 Pro Compact Matte Carbon/Gloss Unicorn White, 2021

Kolo Giant TCR Advanced 1 Pro Compact Matte Carbon/Gloss Unicorn White, 2021

 

 

Pro všestranné silniční kolo je vždy nesmírně důležitá správná rovnováha mezi nízkou hmotností a vysokou tuhostí, přičemž výsledný rám musí nabídnout také co nejvyšší pohodlí. Naše zcela nové TCR Advanced s ráfkovými brzdami nabízí všechny tyto tři klíčové vlastnosti a přidává vylepšený aero profil rámu. Pokud vás zajímají spíše modely s kotoučovými brzdami, najdete je pod označením TCR Advanced Disc.

Nové a radikálně vylepšené modely TCR Advanced jsou postaveny na karbonových rámech Advanced Composite. Při výrobě těchto rámů používáme některé z technologií rámů nejvyšší třídy Advanced SL, aby i zde bylo dosaženo vynikajícího poměru tuhosti a hmotnosti. A nechybí ani ostře tvarovaná sedlovka Variant (zde ovšem není integrovaná), která je navržená tak, aby minimalizovala odpor vzduchu, snížila hmotnost rámu a zároveň zvýšila váš komfort. Typickým znakem všech kol řady TCR je osvědčená geometrie Compact Road, která přináší nejen úsporu hmotnosti, ale také vyšší tuhost rámu a lepší jízdní vlastnosti, zejména pak lepší ovladatelnost kola. Nové TCR Advanced se může pochlubit dříve nedosažitelným poměrem tuhosti a hmotnosti, což se projeví hlavně v prudkých stoupáních, jejichž zdolávání bude snadnější, nebo také ve spurtech, kdy kolo musí maximálně efektivně využít veškerou energii, kterou ze sebe vydáte. Zmínit je třeba také nové aerodynamické profily na hlavové trubce, dolní rámové trubce a vidlici. Zlepšení aerodynamických vlastností obvykle znamená zvýšení hmotnosti. Abychom se tomuto vyhnuli a zachovali hmotnost na co nejnižší hodnotě, pro výrobu rámu používáme nové špičkové materiály, precizní řezání jednotlivých dílů karbonu provádí laser a při skládání těchto dílů využíváme pokročilé robotické technologie. Pokud jde o výbavu, oba nabízené modely jsou osazeny kvalitními koly Giant PR-2 a pro lepší jízdní vlastnosti a zároveň menší riziko defektu jsou použity bezdušové pláště.

Velikosti S, M, ML, L, XL
Barva Matte Carbon/Gloss Unicorn White
Rám Advanced Composite
Vidlice Advanced Composite, sloupek OverDrive
Tlumič -
Řídítka Giant Contact
Představec Giant Contact
Sedlovka Giant Variant, karbonová
Sedlo Giant Approach
Pedály -
Řazení Shimano Ultegra
Přesmykač Shimano Ultegra
Přehazovačka Shimano Ultegra
Brzdy Shimano Ultegra
Brzdové páky Shimano Ultegra
Kazeta Shimano Ultegra, 11-30 zubů
Řetěz KMC X11EL-1
Kliky Shimano Ultegra, převodníky 52/36 zubů
Středové složení Shimano, press fit
Ráfky Giant PR-2
Náboje Giant PR-2
Dráty Giant PR-2
Pláště Giant Gavia AC 1, 700x28mm (25c), skládací, bezdušové
Hmotnost Bohužel neexistuje žádný standard vážení kol, kterého by se drželi všichni výrobci. Některé značky uvádějí uměle snížené hmotnosti. Pro zjištění skutečné hmotnosti kola je třeba nechat ho zvážit přímo na prodejně. Zvážit je ale třeba i konkurenční model, abyste získali údaj, který odpovídá skutečnosti.

Technologie:

 

Advanced Composite Technology - Surový uhlíkový materiál Giant High Performance Grade se používá k výrobě tohoto vlastního rámového materiálu v naší vlastní kompozitní továrně s vysokým poměrem tuhosti k hmotnosti. Přední trojúhelník těchto rámců je sestaven a formován jako jeden souvislý kus v proprietárním výrobním procesu zvaném Modified Monocoque Construction.

Compact Road Design - Kompaktní silnice, kterou Giant představil s profesionálním týmem ONCE v 90. letech, navždy revoluci vzhledu a dojmu vysoce výkonných silničních kol. Svažující se svislá horní trubka (od hlavové trubice po sedlovou trubku) vytváří menší přední a zadní trojúhelníky pro lehčí a tužší kolo. Také jezdcům všech velikostí usnadňuje dokonalé přizpůsobení.

MegaDrive - Masivní pravoúhlá dolní trubka a nadrozměrná horní trubka pracují v souzvuku a poskytují vynikající přední boční a torzní přesnost řízení. Precizní konstrukce obdélníkového tvaru dolní trubice poskytuje bezprecedentní tuhost řízení a pedálu.

OverDrive - Originální obří trubka s technologií zvětšené vidlice Giant. Jsou navržena tak, aby poskytovala přesný výkon řízení vpředu, nadměrná ložiska náhlavní soupravy systému (1 1/4 ”dolní a 1 1/8” horní pro silnici, 1 1/2 ”dolní a 1 1/8” horní pro hory) a zužující se spojovací trubka pracuje ve spojení s cílem zajistit optimální tuhost řízení.

PowerCore - Masivně nadrozměrná oblast spodního držáku / řetězu se vyznačuje plně integrovanou konstrukcí spodního držáku o šířce 86 milimetrů (široká 92 milimetrů pro terénní kola). Asymetrické řetězy poskytují další tuhost na straně pohonu a stabilitu na straně bez pohonu.

RideSense Ready - Tento rámeček je připraven přijmout senzor Giant RideSense a doprovodný hardware.

Variant Seatpost - Tento patentovaný design sedlovky nabízí optimalizovanou rovnováhu mezi nízkou hmotností, vynikající kvalitou jízdy a jednoduchým nastavením pro zvýšení celkového závodního výkonu vozovky TCR.

bike diagram