Kolo Giant TCR Advanced 2 Pro Compact Carbon, 2021

Tento produkt je dočasně nedostupný. Zkuste prosím navštívit jednu z následujících kategorií:

Popis produktu Kolo Giant TCR Advanced 2 Pro Compact Carbon, 2021

Kolo Giant TCR Advanced 2 Pro Compact Carbon, 2021

 

 

Pro všestranné silniční kolo je vždy nesmírně důležitá správná rovnováha mezi nízkou hmotností a vysokou tuhostí, přičemž výsledný rám musí nabídnout také co nejvyšší pohodlí. Naše zcela nové TCR Advanced s ráfkovými brzdami nabízí všechny tyto tři klíčové vlastnosti a přidává vylepšený aero profil rámu. Pokud vás zajímají spíše modely s kotoučovými brzdami, najdete je pod označením TCR Advanced Disc.

Nové a radikálně vylepšené modely TCR Advanced jsou postaveny na karbonových rámech Advanced Composite. Při výrobě těchto rámů používáme některé z technologií rámů nejvyšší třídy Advanced SL, aby i zde bylo dosaženo vynikajícího poměru tuhosti a hmotnosti. A nechybí ani ostře tvarovaná sedlovka Variant (zde ovšem není integrovaná), která je navržená tak, aby minimalizovala odpor vzduchu, snížila hmotnost rámu a zároveň zvýšila váš komfort. Typickým znakem všech kol řady TCR je osvědčená geometrie Compact Road, která přináší nejen úsporu hmotnosti, ale také vyšší tuhost rámu a lepší jízdní vlastnosti, zejména pak lepší ovladatelnost kola. Nové TCR Advanced se může pochlubit dříve nedosažitelným poměrem tuhosti a hmotnosti, což se projeví hlavně v prudkých stoupáních, jejichž zdolávání bude snadnější, nebo také ve spurtech, kdy kolo musí maximálně efektivně využít veškerou energii, kterou ze sebe vydáte. Zmínit je třeba také nové aerodynamické profily na hlavové trubce, dolní rámové trubce a vidlici. Zlepšení aerodynamických vlastností obvykle znamená zvýšení hmotnosti. Abychom se tomuto vyhnuli a zachovali hmotnost na co nejnižší hodnotě, pro výrobu rámu používáme nové špičkové materiály, precizní řezání jednotlivých dílů karbonu provádí laser a při skládání těchto dílů využíváme pokročilé robotické technologie. Pokud jde o výbavu, oba nabízené modely jsou osazeny kvalitními koly Giant PR-2 a pro lepší jízdní vlastnosti a zároveň menší riziko defektu jsou použity bezdušové pláště.

 

Velikosti S, M, ML, L, XL
Barva Carbon
Rám Advanced Composite
Vidlice Advanced Composite, sloupek OverDrive
Tlumič -
Řídítka Giant Contact
Představec Giant Contact
Sedlovka Giant Variant, karbonová
Sedlo Giant Approach
Pedály -
Řazení Shimano 105, převody 2x11
Přesmykač Shimano 105
Přehazovačka Shimano 105
Brzdy Shimano 105
Brzdové páky Shimano 105
Kazeta Shimano 105, 11-30 zubů
Řetěz KMC X11EL-1
Kliky Shimano 105, převodníky 52/36 zubů
Středové složení Shimano, press fit
Ráfky Giant PR-2
Náboje Giant PR-2
Dráty Giant PR-2
Pláště Giant Gavia AC 1, 700x28mm (25c), skládací, bezdušové
Hmotnost Bohužel neexistuje žádný standard vážení kol, kterého by se drželi všichni výrobci, a uvedené hmotnosti jsou často nepřesné. Pro zjištění přesné hmotnosti kola v dané velikosti je třeba nechat kolo zvážit na prodejně a stejně tak i model konkurenční značky – jedině tak budete mít pro porovnání hmotností přesná čísla.

Technologie:

Advanced Composite Technology - Giant's High Performance Grade surový uhlíkový materiál se používá k výrobě tohoto zakázkového rámového materiálu v naší vlastní kompozitní továrně s vysokým poměrem tuhosti k hmotnosti. Přední trojúhelník těchto rámů je smontován a vytvarován jako jeden souvislý kus v proprietárním výrobním procesu zvaném Modified Monocoque Construction.

Compact Road Design - Představen Giant s profesionálním týmem ONCE v 90. letech, Compact Road navždy změnil vzhled a pocit vysoce výkonných silničních kol. Dolů se svažující toptuba (od headtube k seattube) využívá menší přední a zadní trojúhelníky pro lehčí, tužší motorku. Pro jezdce všech velikostí je také snazší mít perfektní kondici.

MegaDrive - Masivní obdélníková spodní trubka a nadrozměrná horní trubka unisono zajišťují vynikající přesnost bočního a torzního řízení vpředu. Precizně navržená downtube obdélníkového tvaru poskytuje bezprecedentní tuhost řízení a šlapání.

OverDrive - Originální technologie nadměrných trubek vidlice Giant od společnosti Giant. Navržena tak, aby poskytovala přesný výkon řízení vpředu, nadměrná ložiska náhlavní soupravy systému (1 1/4 ”spodní a 1 1/8” horní pro silnici, 1 1/2 ”spodní a 1 1/8” horní pro horské) a zúžená trubka kormidelního kloubu zajišťuje optimální tuhost řízení.

PowerCore - Masivně nadrozměrná oblast spodní konzoly / řetězové vzpěry má plně integrovaný design spodní konzoly o šířce 86 milimetrů (u terénních kol široký 92 milimetrů). Asymetrické řetězy poskytují další tuhost na straně pohonu a stabilitu na straně bez pohonu.

RideSense Ready - Tento rám je připraven přijmout snímač Giant RideSense a doprovodný hardware.

Tubeless System - Méně defektů. Větší trakce. Menší valivý odpor a plynulejší a rychlejší jízda. Bezdušový systém Giant’s usnadňuje využití všech těchto výhod než kdy dříve.

Variant Seatpost - Tento patentovaný design sedlovky nabízí optimalizovanou rovnováhu mezi nízkou hmotností, vynikající kvalitou jízdy a jednoduchým nastavením pro zvýšení celkového závodního výkonu řady TCR.

bike diagram