Kolo LIV Bliss 1 GE, black, 2020

Tento produkt je dočasně nedostupný. Zkuste prosím navštívit jednu z následujících kategorií:

Popis produktu Kolo LIV Bliss 1 GE, black, 2020

Kolo LIV Bliss 1 GE, black, 2020

 

Na pohodové ježdění v lehkém terénu nebo i po městě není potřeba drahé kolo. Modelová řada Bliss představuje cenově nejdostupnější horská kola naší nabídky, která i za nízkou cenu přinesou spoustu příjemných cyklistických zážitků.

Lehký a kvalitně zpracovaný hliníkový rám využívá dámské geometrie navržené podle naší filozofie „3F“, díky které jsou naše kola pro ženy opravdu pohodlná. Rozměr kol 27.5“ přináší skvěle vyvážené jízdní vlastnosti. Terénní i městské nerovnosti „vyžehlí“ odpružená vidlice se 100 milimetry zdvihu, spolehlivý brzdný účinek dodají hydraulické kotoučové brzdy a široký rozsah převodů poskytne trojpřevodník. Pláště Giant QuickCross v optimální šířce 2,1“ mají jemnější vzorek, který vás při jízdě po silnici nebude brzdit a zároveň umožní bezpečnou jízdu i na hrubším povrchu. A protože se jedná o kolo určené výhradně ženám, zdobí jej atraktivní a zároveň decentní dámské barvy a grafika. Model Bliss 2 je nabízen ve dvou barevných provedeních.

 

Hliníkový rám ALUXX

Na rámech s označením ALUXX jsou postavena cenově dostupná kola. Tyto rámy, vyrobené osvědčenými konstrukčními metodami z kvalitní hliníkové slitiny, přinášejí vysokou pevnost při zachování nízké hmotnosti. Rámy ALUXX vyrábíme z osvědčené a velmi rozšířené slitiny 6061, která nabízí optimální poměr pevnosti a hmotnosti.

 

Pohodlná geometrie pro 27.5“ kola

Rám modelu Bliss plně využívá všech předností kol o průměru 27,5“, která přinášejí skvěle vyvážené jízdní vlastnosti. Rám má „uvolněnou“ geometrii pro pohodlnou jízdní pozici a výbornou ovladatelnost kola.

 

Výrobní filozofie 3F

Aby jízda na kole byla příjemná, musí vám kolo vyhovovat po všech stránkách. Pokud si vyberete jakékoliv kol Liv, naše výrobní filozofie 3F (Fit, Form, Function neboli pohodlí, design, funkce), je zárukou toho, že dostáváte to nejvhodnější kolo s ohledem na váš jízdní styl. Filozofie 3F nám pomáhá vyrábět kola, která vám umožní si jízdu ještě více užít a cítit se při ní pohodlně a bezpečně.

 

Liv je výhradně dámská cyklistická značka, jejíž cílem je nabízet v co nejširším rozsahu přesně to, co ženy očekávají a co jim opravdu vyhovuje. Není to jen dámská kolekce, je to plnohodnotná značka, která má svou vlastní tvář, koncepci a strategii. Nejsou to ani pánská kola v dámském designu – celá kolekce Liv je navržená s ohledem na specifika ženského těla i stylu jízdy. A jsou to převážně ženy, kdo celou nabídku značky Liv vytváří. Hlavním cílem značky Liv je oslovit všechny cyklistky bez rozdílu a učinit dámskou cyklistiku dostupnější, atraktivnější a zábavnější.

 

 

Velikosti 26" kola: XS / 27.5" kola: XS, S, M
Barva Black / Light Blue
Rám ALUXX Aluminum
Vidlice SR Suntour XCT30 HLO, zdvih 100 mm
Tlumič -
Řídítka Giant Sport, 31,8 mm, alloy
Představec Giant Sport, alloy
Sedlovka Giant Sport, 30,9 mm
Sedlo Liv Sport Comfort
Pedály ano
Řazení Shimano SL-M315, převody 3x8
Přesmykač Shimano Tourney
Přehazovačka Shimano Acera
Brzdy Tektro HD-M276, hydraulické
Brzdové páky Tektro HD-M276
Kazeta Shimano HG200, 12-32 zubů
Řetěz KMC Z8.3
Kliky ProWheel, převodníky 24/34/42 zubů
Středové složení cartridge
Ráfky Giant GX03V 26/27.5, alloy, dvojstěnné, 21 mm vnitřní šířka
Náboje Joytech Disc, 32 děr
Dráty nerez ocel
Pláště Giant QuickCross, 26x2.1 / 27.5x2.1
Hmotnost Bohužel neexistuje žádný standard vážení kol, kterého by se drželi všichni výrobci. Některé značky uvádějí uměle snížené hmotnosti. Pro zjištění skutečné hmotnosti kola je třeba nechat ho zvážit přímo na prodejně. Zvážit je ale třeba i konkurenční model, abyste získali údaj, který odpovídá skutečnosti.