Kolo LIV Langma Advanced 2 Disc Chameleon Plum, 2021

Tento produkt je dočasně nedostupný. Zkuste prosím navštívit jednu z následujících kategorií:

Popis produktu Kolo LIV Langma Advanced 2 Disc Chameleon Plum, 2021

Kolo LIV Langma Advanced 2 Disc Chameleon Plum, 2021

 

 

Langma Advanced Disc jsou závodně a výkonnostně laděná silniční kola navržená výhradně pro ženy. Hlavní předností těchto kol je dokonalá kombinace nízké hmotnosti, skvělé aerodynamiky a výborné ovladatelnosti. Označení „Disc“ znamená použití kotoučových brzd, v nabídce je ale také varianta Langma Advanced s ráfkovými brzdami.

Karbonový rám z materiálu Advanced Composite přináší excelentní poměr nízké hmotnosti a vysoké tuhosti a má specifickou dámskou geometrii s větším prostorem nad rámem. Aerodynamické profily na těch správných místech rámu pomáhají snížit odpor vzduchu, zatímco směrem ke středové oblasti PowerCore se profil trubek rozšiřuje, aby bylo docíleno vysoké tuhosti při záběru a co nejlepšího přenosu vaší síly. Kromě rámu a vidlice je z karbonu vyrobena také sedlovka typu Variant, jejíž tvar je navržen tak, aby poskytla vysoký komfort při minimálním odporu vzduchu. Hydraulické kotoučové brzdy poskytují vyšší účinnost a lepší dávkování brzdné síly než brzdy ráfkové, a to i na mokrém povrchu. Brzdové třmeny jsou na rámu upevněny pomocí moderních plochých úchytů flat-mount a pro vysokou tuhost jsou použity 12mm pevné osy. Bezdušové pláště Giant Gavia Course 1 v rozměru 700x25c přinášejí nejen výborné jízdní vlastnosti, ale také výrazně nižší riziko defektu.

HLAVNÍ PŘEDNOSTI

Karbonový rám Advanced Composite

Vynikající parametry i jízdní vlastnosti rámů Advanced Composite je předurčují k výkonnostnímu i závodnímu použití. Výrobou karbonových rámů se zabýváme již více než 30 let a v tomto oboru jsme celosvětovým lídrem. Všechny karbonové rámy Liv vznikají ze surových materiálů nejvyšší kvality v našich vlastních továrnách, což nám umožňuje mít nad celým výrobním procesem maximální možnou kontrolu.

Moderní dámská geometrie

Modely Langma Advanced Disc mají specifickou dámskou geometrii s větším prostorem nad rámem. Aerodynamické profily na těch správných místech rámu pomáhají snížit odpor vzduchu, zatímco směrem ke středové oblasti PowerCore se profil trubek rozšiřuje, aby bylo docíleno vysoké tuhosti při záběru a co nejlepšího přenosu vaší síly.

Výrobní filozofie 3F

Aby jízda na kole byla opravdu příjemná, musí vám kolo vyhovovat po všech stránkách – celá kolekce Liv je proto navržená s ohledem na specifika ženského těla i stylu jízdy, a jedná se tedy o kola určená výhradně ženám. Naše výrobní filozofie 3F (Fit, Form, Function) nám pomáhá vyrábět kola, která vám umožní si jízdu ještě více užít a cítit se při ní pohodlně a bezpečně.

 

Velikosti
XS, S, M, L
Barva
Chameleon Plum
Rám
Advanced Composite
Vidlice
Advanced Composite, hliníkový sloupek OverDrive
Tlumič
-
Řídítka
Giant Contact
Představec
Giant Contact
Sedlovka
Giant Variant, karbonová
Sedlo
Liv Approach
Pedály
-
Řazení
Shimano 105, převody 2x11
Přesmykač
Shimano 105
Přehazovačka
Shimano 105
Brzdy
Shimano 105, hydraulické
Brzdové páky
Shimano 105, hydraulické
Kazeta
Shimano 105, 11-30 zubů
Řetěz
KMC X11EL-1
Kliky
Shimano RS510, převodníky 52/36 zubů
Středové složení
Shimano, press fit
Ráfky
Giant P-R2 Disc
Náboje
Giant P-R2 Disc, 12mm pevné osy
Dráty
Giant P-R2 Disc
Pláště
Giant Gavia Course 1, 700x25c (28mm), bezdušové
Doplňky
příprava na bezdušový provoz
Hmotnost
Bohužel neexistuje žádný standard vážení kol, kterého by se drželi všichni výrobci, a uvedené hmotnosti jsou často nepřesné. Pro zjištění přesné hmotnosti kola v dané velikosti je třeba nechat kolo zvážit na prodejně a stejně tak i model konkurenční značky – jedině tak budete mít pro porovnání hmotností přesná čísla.