Kolo Liv Pique Advanced Pro 29 2 Chameleon Mars / Dark Red, 2021

Tento produkt je dočasně nedostupný. Zkuste prosím navštívit jednu z následujících kategorií:

Popis produktu Kolo Liv Pique Advanced Pro 29 2 Chameleon Mars / Dark Red, 2021

Kolo Liv Pique Advanced Pro 29 2 Chameleon Mars / Dark Red, 2021

 

Pique Advanced Pro 29 byl zkonstruován pro rychlost a vytvořil nový ultralehký kompozitní rám Advanced-Grade se zvýšenou tuhostí a vytočenou geometrií cross-country, vytvořený speciálně pro ženy. Díky dálkovému blokování, technologii Maestro Suspension a cross-country kapátkové tyči je Pique Advanced Pro 29 vyroben s ohledem na závodníka. Přední a zadní zavěšení o průměru 100 mm bylo vyladěno pro ženy, takže ženy vytvářely optimální výkon pro hladkou a efektivní jízdu. Konstrukce rámu pojme také lahve na vodu do dolních trubek u všech velikostí rámu XS-L.

 

Velikosti XS, S, M, L
Barva Chameleon Mars / Dark Red
Rám Advanced Composite, celokarbonový (včetně zadní stavby), odpružení Maestro, zdvih 100 mm
Vidlice FOX 32 Float Rhythm, zdvih 100 mm, GRIP tlumení, zamykání z řídítek, Boost pevná osa 15x110 mm (KaBolt), 44 mm offset
Tlumič FOX Float DPS Performance, rozměr 165/45, naladěn pro Liv
Řídítka Giant Contact SL XC, rovná řídítka, 780x31,8 mm
Představec Giant Contact SL
Sedlovka Giant Contact Switch, teleskopická, 30,9 mm
Sedlo Liv Sylvia SL
Pedály -
Řazení Shimano SLX, převody 1x12
Přesmykač -
Přehazovačka Shimano SLX Shadow+
Brzdy Shimano Deore
Brzdové páky Shimano Deore
Kazeta Shimano SLX, 10-51 zubů
Řetěz KMC X12
Kliky Shimano SLX, převodník 30 zubů
Středové složení Shimano, press fit
Ráfky Giant XCR-2 29 WheelSystem, karbonové ráfky
Náboje Giant XCR-2 29 WheelSystem, Boost pevné osy 110x15 a 148x12 mm
Dráty Giant XCR-2 29 WheelSystem
Pláště Maxxis Rekon Race EXO TR, vpředu 29x2.35, vzadu 29x2.25 (bezdušové)
Doplňky příprava na bezdušový provoz
Hmotnost Bohužel neexistuje žádný standard vážení kol, kterého by se drželi všichni výrobci, a uvedené hmotnosti jsou často nepřesné. Pro zjištění přesné hmotnosti kola v dané velikosti je třeba nechat kolo zvážit na prodejně a stejně tak i model konkurenční značky – jedině tak budete mít pro porovnání hmotností přesná čísla.

Technologie:

 

Advanced Composite Technology - K výrobě této sady rámů v naší vlastní továrně na kompozitní materiály se používá vysoce kvalitní uhlíkový materiál Liv. Použitím nejmodernějších materiálů a výrobních technik jsou rámy Liv's Advanced-Grade Composite navrženy tak, aby poskytovaly nízkou hmotnost a tuhost s optimální poddajností.

Maestro Suspension Technology - Čtyři strategicky umístěné otočné body a dvě vazby spolupracují na vytvoření jediného plovoucího čepu pro nejaktivnější, nejefektivnější a nezávislý systém odpružení na trati.

Tubeless System - Méně defektů. Větší trakce. Menší valivý odpor a plynulejší a rychlejší jízda. Bezdušový systém Giant’s usnadňuje využití všech těchto výhod než kdy dříve.

Advanced Forged Composite Technology - Nejmodernější vysokotlaký formovací proces používaný k výrobě komplexních uhlíkových vláken, které jsou lehčí, tužší a pevnější než podobné hliníkové součásti.

OverDrive - Tato technologie vidlice, která je navržena tak, aby poskytovala přesný výkon řízení vpředu, využívá nadměrná ložiska náhlavní soupravy (1 1/4 ”spodní a 1 1/8” horní pro silnici, 1 1/2 ”spodní a 1 1/8” horní pro mountain) a zúžená trubka sloupku řízení společně zajišťují optimální tuhost řízení.

PowerCore - Masivně nadrozměrná oblast spodní konzoly / řetězové vzpěry je vybavena plně integrovaným designem spodní konzoly o šířce 86 milimetrů (u terénních kol široká 92 milimetrů). Asymetrické řetězy poskytují další tuhost na straně pohonu a stabilitu na straně bez pohonu.

3F: Fit, Form, Function - Fit, forma a funkce - Livův přístup založený na datech k výrobě kol pro ženy.

Fit: Liv analyzuje údaje o rozměrech lidského těla, svalové síle a svalové aktivitě, poté zvažuje typ jízdy, kterou bude jezdec dělat, aby vytvořil rámec, který je doladěn prostřednictvím cyklů zpětné vazby sportovce s cílem vyhovět co největšímu počtu žen možný.

Forma: Výhled motocyklu má podobu se záměrem vytvořit silné pouto mezi jezdcem a motocyklem. Designéři spojují úroveň výkonu motocyklu s krásným a inspirativním vzhledem.

Funkce: Komponenta motocyklu je pečlivě vybrána a kompozitní rozložení je jedinečně vytvořeno tak, aby poskytlo jezdci nebývalý výkon a pohodlí

 
bike diagram