Lyžařské boty Lange LX 70 W mineral wh/met blue, 19/20

Výprodej
-30.05%
Lyžařské boty Lange LX 70 W mineral wh/met blue, 19/20
Kód zboží
Dostupnost
Doprava
Sleva
Vybrat variantu
Tento produkt má více variant, vyberte si prosím variantuCena od 4 190 Kč
5 990 Kč
4 190 Kč
ks

Lyžařské boty Lange LX 70 W mineral wh/met blue, 19/20

 

 

Zcela nová bota LX 70 W rozšiřuje koncept "Vyber si svůj rozměr" na 102mm, a přináší lyžařům s širším chodidlem komfort bez omezování. Díky špičkovým technologiím Lange jsou boty snazší k obouvání a vyzouvání.

Inovativní model s nízkou váhou Dual Core konstrukce zajištuje efektivnost, sílu a přesnost při lyžování. Proto nic nebrání být celek se svou obuví.

 

Technologie:

DUAL 3D LINER - Podšívka vytvořená dvakrát ve 3D. Vnitřní část vložky je předtvarována pro podepření chodidla, zatímco vnější ID předtvarovaná do tvaru boty pro omezení pohybu a tím zajišťuje vynikající přesnost a přenos síly. Podšívka DUAL 3D LINER WORLD CUP, FULL, PRO, PERFORMANCE a SPORT, která je k dispozici v různých úrovních přizpůsobení, poskytuje přesné uložení s optimálním pohodlím a ovládáním.

DUAL CORE - Současné vstřikování dvou plastů v pěti různých bodech vytváří sendvič materiálu přes celou skořepinu: umožňuje tedy úplnou kontrolu tvrdých a flexibilních oblastí a zaručuje nejlepší možnou manipulaci na sněhu. Technologie DUAL CORE nabízí lepší ovladatelnost na sněhu a lepší odezvu při startu.

GRIP WALK COMPATIBLE

THINSULATE® - Thinsulate je syntetická izolace s nízkou hmotností, která udržuje nohu lyžaře v extra teple i ve velhkém prostředí pro skvělé pohodlí po celý den.

 

 

 

Zpracování dat
Schovat
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek