Lyžařské boty Rossignol Alltrack Pro 80 W Dark Blue, 19/20

Výprodej
-33.26%
Lyžařské boty Rossignol Alltrack Pro 80 W Dark Blue, 19/20
Kód zboží
Dostupnost
Doprava
Sleva
Vybrat variantu
Tento produkt má více variant, vyberte si prosím variantuCena od 5 199 Kč
7 790 Kč
5 199 Kč
ks

Lyžařské boty Rossignol Alltrack Pro 80 W Dark Blue, 19/20

 

Dámské sjezdové boty Rossignol Alltrack Pro 80 W jsou odlehčené boty univerzální tvrdosti 80 určené pro jízdu na sjezdovce i mimo ni. Výkonnostně vyhovuje téměř každému.  Dámské sjezdové boty Rossignol Alltrack Pro 80 W - přepínač chůze uvolní vrchní skelet tak aby byl Váš pohyb při chůzi volný a přirozený. Dual Core skelet s generativním designem botu výrazně odlehčuje. Teplem přizpůsobitelná botička široká 100 mm zaručuje přesné obepnutí nohy, ale zároveň dostatečný komfort pro celý den na lyžích. Teplo v lyžařských botách udržuje extra jemné vlákno Thinsulate. Nižší a širší zadní část lyžařky eliminuje nepříjemný tlak na lýtkový sval a lyžování je tak podstatně komfortnější.

 

Technologie:

Dual Core - Technologie DUAL CORE zahrnuje všřikování materiálu s různou úrovni tvrdosti do stejné formy, se třemi vstřikovacími body v plášti a dvěma vstřikovacími body v manžetě. Výsledkem je senvičková konstrukce s ultra tenkou vrstvou tvrdých materiálů na vnější straně, která zapouzdřuje měkčí materiály uvnitř. Tato technologie může být použita k přesnému vyladění progresiního ohybu, zadní podpěry a odskoku a rovněž umožňuje vysoce efektivní boční přenos výkonu.

Grip Walk - Podrážky s tímto označením poskytují lehčí chůzi s důrazem na bezpečnost a výkon.

Hike Mode - Ruční mechanismus na zadní straně skeletu snadno umožňuje měnit polohu mezi polohou na lyžování a polohou na túru. Poloha nahoru: chůze/túra Poloha dolu: lyžování.

Generative Design Grid - Je umění, které využívá sílu nových technologií zvolit ideální řešení a splnit všechny podmínky potřebné k vytvoření volné turistické boty, která kombinuje: EASE OF WALKING, LIGHTNESS, SKIABILITY

Thinsulate Insulation - Vynikající zateplení bot díky použití Thinsulate technických vláken, která vyvinula spolšenost 3M. Termografické studie v naších laboratořích na trhu dostupná. Velmi tenká vlákna, která namjí vliv na technické vlastnosti botček v lyžařských botách, ale umožňují dokonale obalit nohu a zlepšit tak pohodlí a cit.

Slim Fit - Úzký fit pro všechny zkušené lyžaře, kteří upřednostňuji každodenní podporu nohou bez jakéhokoliv kompromisu. Last 100 mm

 

 • Vnitřní botička
  Women Full Custom T3 - Polyethylene
 • Flex index
  80
 • Šířka skeletu
  100 mm
 • Počet přezek
  4
 • Hmotnost
  1.67 kg
Pro koho: Dámské
Typ lyžařské boty: All mountain
Typ lyžaře: Sportovní
Flexe lyžařských bot: 70-100, 90-120
Šířka skeletu boty: 100
Zpracování dat
Schovat
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek