Lyžařské boty Tecnica TEN.2 RT Women Anthracite White model 2013/14

Tento produkt je dočasně nedostupný. Zkuste prosím navštívit jednu z následujících kategorií:

Popis produktu Lyžařské boty Tecnica TEN.2 RT Women Anthracite White model 2013/14

Dámské lyžařské boty

 

Lyžařské boty určené pro dámy. Řada dámských lyžařských bot, která splňuje všechny předpoklady pro komfortní jízdu na sjezdovce.

 

Technické specifikace produktu Lyžařské boty Tecnica TEN.2 RT Women Anthracite White model 2013/14

 

Skelet Polyether
Flex index 75
Vyráběné velikosti MP 220-275
Šířka chodidla v nártu 102 mm
Podrážka ISO 5355 alpine PU
Vnitřní botička Quadra Ultrafit

 

 

 

Systém propojení I-Rebound spoileru s vrchním i spodním skeletem boty. Vertikální kovový spoiler I-Rebound je integrovanou součástí boty a sahá od zadní časti vnitřního skeletu až k hornímu suchému zipu. I-Rebound funguje jako přenašeč síly a vyvolává při výjezdu z oblouku silný zpětný impuls, který vrací rychleji komín skeletu boty do původního postavení. Boty s I-Rebound mají vyšší dynamiku a sportovní charakter, spoiler tvoří také zadní oporu.

 

 

QUADRA ULTRA FIT:

 

Sport Performance botička, u které je kladen důraz na sportovní charakter. EVA-rubber vnitřní materiál botičky zajišťuje optimální vytvarování v oblasti kotníku. Ultrafit vnitřní materiál botičky lze opakovaně horkým vzduchem tvarovat. Jazyk z komfortního materiálu. Strečová špička z vnitřní strany z materiálu neopren a z vnější z materiálu lycra optimálně kopíruje různé tvary a délky prstů, neopren odvádí vlhkost. Horní část botičky je z měkkého materiálu se sportovním charakterem.