Lyže Elan Amphibio 10 TI PS+EL10, 19/20

Výprodej
-31.47%
Lyže Elan Amphibio 10 TI PS+EL10, 19/20
Kód zboží
Dostupnost
Doprava
Sleva
Vybrat variantu
Tento produkt má více variant, vyberte si prosím variantuCena od 7 490 Kč
10 930 Kč
7 490 Kč
ks

Lyže Elan Amphibio 10 TI PS+EL10, 19/20

 

Model Amphibio 10 Ti Power Shift je určen pro lyžaře, kteří mají ambice v každém terénu. 

Při konstrukci je použita naše nejmodernější technologie Am­phibio 4D. Dále je tento model vybaven naším revolučním profilem Amphi­bio®, který na jedné lyži kombinuje profily camber a roc­ker. Camber zlep­šuje přilnavost hran, zatímco rocker u­možňuje rychlejší a přímější oblouky.

Přední a zadní část lyže má odlišnou konstrukci a každá z nich má jinou funkci: konvexní přední část usnadňuje nájezd do oblouku a konkávní zadní část zaručuje rychlý výjezd z oblouku. Díky technologii Dual Shaped Titanium (dvojitě tvarovaný titan) mají lyže lepší torzní stabilitu a výrazně nižší hmotnost. Tyto lyže mají také systém vázání s nazdviženou přední prstovou částí, což usnadňuje nasazení oblouku, zlepšuje jízdní vlastnosti a přenos sil. Navíc tento model disponuje všemi novými high tech vymoženostmi: má bočnice DST, dřevěné jádro Power, Du­al Shaped Ti. 

 

Délka Rádius Krojení
152 11.6

125–76–104

160 13.1 125–76–104
168 14.6 125–76–104
176 16.2 125–76–104

 

Délka 152 cm / 160 cm / 168 cm / 176 cm
Určeno pro muž/unisex
Typ lyžaře sportovní lyžař
Oblast použití upravená sjezdovka
Typ lyže all-round
Sezóna 2019/2020
Typ oblouku střední (14-17m)
Maximální zátěž vázání 100 kg
Šířka lyže na středu 76 mm
Jádro dřevěné
Vázání Ano
Barevné provedení černá
 
 

PROFIL AMPHIBIO
Technologie Amphibio je unikátní a převratná kombinace profilů rocker a camber. Tajemství se skrývá v odlišné levé a pravé lyži, kdy vnitřní hrana má profil camber, který zaručuje dobrou přilnavost hran, zatímco vnější hrana má profil rocker, který usnadňuje zatáčení.

DŘEVĚNÉ JÁDRO POWER
Dřevěné jádro Power se skládá z dřevěných nosníků, které jsou vertikálně spojeny s lamináty, které uvnitř syntetického jádra vytváří pevný rám. Tento rám umožňuje vyšší torzní stabilitu spojenou s lepší reakcí lyží. Kromě toho tato konstrukce zaručuje lepší přilnavost hran na špičce a patce a vyznačuje se rovnoměrnou pružností lyží.

AMPHIBIO 4D
Technoligie Amphibio 4D je zcela inovativní, protože využívá tvarovaný titanal. Využívá kombinaci dřevěného jádra Response frame se speciálně (dvojitě) tvarovaným kovem a profilu Amphibio. Přední část lyže má konvexní tvar pro přesné nasazení do oblouku a zadní část je naopak konkávní pro rychlý výjezd z oblouku.

DUAL SHAPED TI
Dřevěné jádro je sendvičově umístěno mezi dvě vrstvy tvarovaného titanalu. Jedná se o speciální lehkou konstrukci pro lyže nejvyšší kvality. Jedna vrstva titanalu umožňuje lepší ovládání hran, zatímco podélná karbonová vlákna zlepšují ovladatelnost lyže a umožňují plynulejsí přechody z hrany na hranu.

MONO TI
Reakční schopnosti lyží jsou vylepšeny jednou vrstvu titanu, která je umístěna na dřevěném jádru. Dlouhá životnost dané pružnosti lyží je zaručena tím, že v bočních částech lyží je použita technologie Mono Titanium.

Zpracování dat
Schovat
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek