Lyže Elan AMPHIBIO 14 FUSION + ELX 12.0 model 2011/12

Tento produkt je dočasně nedostupný. Zkuste prosím navštívit jednu z následujících kategorií:

Popis produktu Lyže Elan AMPHIBIO 14 FUSION + ELX 12.0 model 2011/12

Model Elan Amphibio WaveFlex 14 je rychlostí nabitá zbraň pro dynamické pokročilé až vynikající lyžaře, kteří rádi vykrajují extrémní krátké i dlouhé oblouky.

Díky technologii Amphibio, která ještě vylepšuje již osvědčené přednosti technologie WaveFlex, brzy zjistíte, že můžete stále podávat maximální výkony, ale s vynaložením mnohem menšího úsilí.

Boční hrany RST a dřevěné jádro Power zlepšují kontrolu nad hranami a reakce lyží, zatímco lehké zpevnění DualTi je zárukou výbušných carvingových zážitků.

 

Specifikace lyží ELAN AMPHIBIO WAVEFLEX 14 FUSION + ELX 12.0 model 2011/12. 

 

Vázání: ELX 12.0 FUSION wht/grn assym.

Doporučená výška lyžaře: - 5 / - 15 cm

Technologie: Amphibio, WaveFlex, RST, Dual Ti, Laminované dřevěné jádro, Fusion

Design: Porsche Studio

Délka/Rádius - Geometrie:

152 cm / 11,3 m  -  125 / 74 / 104 mm

160 cm / 12,7 m  -  125 / 74 / 104 mm

168 cm / 14.1 m  -  125 / 74 / 104 mm

176 cm / 15,7 m  -  125 / 74 / 104 mm

 

TECHNOLOGIE AMPHIBIO: Technologie Amphibio je unikátní a převratná kombinace profilů rocker a camber. Tajemství se skrývá v odlišné levé a pravé lyži, kdy vnitřní hrana má profil camber, který zaručuje dobrou přilnavost hran, zatímco vnější hrana má profil rocker, který usnadňuje zatáčení.

TECHNOLOGIE WAVEFLEX: Pro technologii WaveFlex™ je typický zvlněný profil, který je zárukou harmonické podélné pružnosti, která usnadňuje zatáčení, a torzní stability, která zároveň zlepšuje přilnavost hran. Nikdy dříve design lyží neumožňoval kombinaci obou těchto vlastností u jedné lyže.

TECHNOLOGIE RST: Vertikální boční hrany zaručují maximální přilnavost hran podél celé délky lyže a přímý přenos sil na hrany při vysokých rychlostech.

LAMINOVANÉ DŘEVĚNÉ JÁDRO: Dřevěné jádro Response Frame je unikátní a inovativní laminované dřevěné jádro od špičky po patku, které těží z přímého přenosu sil a optimální torzní stability a to díky kombinaci tvrdého dřeva, které vytváří okolo měkčího dřeva rám.

DUAL TI (DUAL TITANIUM): Dřevěné jádro je obložené dvěma tenkými vrstvami titanového hliníku. Technologie Dual Ti zaručuje zvýšenou kontrolu nad hranami lyží při jakýchkoliv sněhových podmínkách, progresivní pružnost a vynikající reakce.

SYSTÉM FUSION: Inovativní systém pohyblivých destiček znamená, že se vázání stává součastí lyže a zajišťuje lepší přenos energie, kterou lyžař vynakládá.