Lyže Elan AMPHIBIO 76Ti FUSION + EL 10.0 model 2014/15

Tento produkt je dočasně nedostupný. Zkuste prosím navštívit jednu z následujících kategorií:

Popis produktu Lyže Elan AMPHIBIO 76Ti FUSION + EL 10.0 model 2014/15

Sportovní sjezdové lyže Elan, vhodné pro pokročilejší lyžaře, kteří preferují rychlejší jízdu ve středních obloucích. Díky technologii Amphibio, prohnutému profilu (profil camber) ve spodní části, je lyže po cele délce v kontaktu se sněhem a tak zaručuje vynikající přilnavost a vysokou stabilitu při vysokých rychlostech. Profil rocker u horní lyže je částečně zvednutý ze sněhu a tím zkracuje efektivní kontaktní délku - nasazeni do oblouku je tak snadnější a bezpečnější. U lyží s technologii Amphibio je proto jasně odlišena leva a práva lyže.

 

Specifikace lyží Elan AMPHIBIO 76Ti FUSION + EL 10.0 model 2014/15 

 

Profil: Amphibio
Technologie: WaveFlex, Mono Titanium, Amphibio, Dřevěné jádro power
Geometrie: 127-76-105
Délka / Rádius: 14,4/168cm
Systém / Deska: Fusion
Vázání: EL 10.0 Fusion

 

Profil Amphibio® je inovací bez kompromisů, která poskytuje výhody jak rockerového, tak camberového profilu. Nyní se rozšiřuje i na hlavní kategorie lyží Elan. V kombinaci s nejlepšími konstrukčními technologiemi a inovacemi garantuje profil Amphibio® vynikající vlastnosti a naplňuje očekávání všech typů lyžařů na všech typech terénu.

Systém Fusion je prvním skutečně integrovaným systémem lyžařského vázání na světě, který umožňuje rychlejší nasazení do oblouku, plynulejší ohyb lyží a zlepšuje reakci lyží při přechodu z hrany na hranu.

Pro technologii WaveFlex™ je typický zvlněný profil, který je zárukou harmonické podélné pružnosti, která usnadňuje zatáčení, a torzní stability, která zároveň zlepšuje přilnavost hran. Nikdy dříve design lyží neumožňoval kombinaci obou těchto vlastností u jedné lyže.

 

 

Zpracování dat
Schovat