Lyže Elan AMPHIBIO 82 XTI FUSION + ELX12 model 2014/15

Tento produkt je dočasně nedostupný. Zkuste prosím navštívit jednu z následujících kategorií:

Popis produktu Lyže Elan AMPHIBIO 82 XTI FUSION + ELX12 model 2014/15

Lyže Elan Amphibio 82 XTI jsou v této sezóně rychlé a divoké. Proč? Mají totiž odlišnou konstrukci pravé a levé lyže. Díky revolučnímu profilu Amphibio® poskytují výhody profilů rocker a camber zároveň – lyže jsou díky němu snadněji točivé a mají lepší přilnavost hran. Známá technologie Elan WaveFlex™, boční hrany RST, dřevěné jádro Force a titanové vyztužení s jednou vrstvou navíc jsou dalšími výhodami, které přispívají k univerzálnosti těchto lyží na všech typech terénu.

 

Specifikace Lyže Elan AMPHIBIO WAVEFLEX 82 XTI FUSION + ELX12 model 2014/15

 

PROFIL: Amphibio
TECHNOLOGIE: 
Amphibio, WaveFlex™, SST sidewall, Force Woodcore, XTi
GEOMETRIE: 
128/82/109
DÉLKA / RÁDIUS: 
160 (14.0), 168 (15.7), 176 (17.4), 182 (18.4)
SYSTÉM / DESKA:
 Fusion
VÁZÁNÍ:
 ELX 12.0 Fusion WB 88 BLK

 

 

Profil Amphibio® je inovací bez kompromisů, která poskytuje výhody jak rockerového, tak camberového profilu. Nyní se rozšiřuje i na hlavní kategorie lyží Elan. V kombinaci s nejlepšími konstrukčními technologiemi a inovacemi garantuje profil Amphibio® vynikající vlastnosti a naplňuje očekávání všech typů lyžařů na všech typech terénu.

 

 

Systém Fusion je prvním skutečně integrovaným systémem lyžařského vázání na světě, který umožňuje rychlejší nasazení do oblouku, plynulejší ohyb lyží a zlepšuje reakci lyží při přechodu z hrany na hranu.

 

 

Pro technologii WaveFlex™ je typický zvlněný profil, který je zárukou harmonické podélné pružnosti, která usnadňuje zatáčení, a torzní stability, která zároveň zlepšuje přilnavost hran. Nikdy dříve design lyží neumožňoval kombinaci obou těchto vlastností u jedné lyže.

 

 

 

 

Zpracování dat
Schovat