Lyže Elan AMPHIBIO INSOMNIA FUSION + ELW 11.0 model 2012/13

Tento produkt je dočasně nedostupný. Zkuste prosím navštívit jednu z následujících kategorií:

Popis produktu Lyže Elan AMPHIBIO INSOMNIA FUSION + ELW 11.0 model 2012/13

Lyže Elan Amphibio Insomnia jsou nejlepším důkazem toho, že značka Elan to s vývojem vybavení pro lyžařky myslí vážně.

Tyto lyže se vyznačují nejnovější, převratnou technologií Amphibio a jsou nadupané technologiemi speciálně vytvořenými pro ženy: spodní lyže má profil camber, a proto má vynikající přilnavost a přenos energie, zatímco horní lyže má profil rocker, který je zárukou vynikající kontroly a snadného zatáčení.

To vše zkombinované s technologií WaveFlex, upravenou na míru pro ženy –na tvářích všech pokročilých až vynikajících lyžařek vykouzlí tyto lyže velký úsměv.

 

Specifikace lyží ELAN AMPHIBIO INSOMNIA FUSION + ELW 11.0 model 2012/13. 

 

Vázání: ELW 11.0 FUSION White Red

Doporučená výška lyžaře: - 5 / - 15 cm

Technologie: Amphibio, WaveFlex, boční hrany RST, dřevěné jádro Truelite, Mono Ti

Profil: Amphibio

Systém / Deska: Fusion 

Délka / Rádius - Geometrie:

152 cm / 11,3 m  -  125 / 74 / 104 mm
158 cm / 12,7 m  -  125 / 74 / 104 mm
166 cm / 14.1 m  -  125 / 74 / 104 mm

 

TECHNOLOGIE AMPHIBIO: Technologie Amphibio je unikátní a převratná kombinace profilů rocker a camber. Tajemství se skrývá v odlišné levé a pravé lyži, kdy vnitřní hrana má profil camber, který zaručuje dobrou přilnavost hran, zatímco vnější hrana má profil rocker, který usnadňuje zatáčení.

TECHNOLOGIE WAVEFLEX: Pro technologii WaveFlex™ je typický zvlněný profil, který je zárukou harmonické podélné pružnosti, která usnadňuje zatáčení, a torzní stability, která zároveň zlepšuje přilnavost hran. Nikdy dříve design lyží neumožňoval kombinaci obou těchto vlastností u jedné lyže.

TECHNOLOGIE RST: Vertikální boční hrany zaručují maximální přilnavost hran podél celé délky lyže a přímý přenos sil na hrany při vysokých rychlostech.

TECHNOLOGIE TRUELITE: Lehké dřevěné jádro od špičky po patku, speciálně vytvořené pro ženy, vyrobené z pečlivě vybraných druhů dřeva a upravené na míru podle potřeb jednotlivých cílových skupin.

TECHNOLOGIE MOMO TI: Reakční schopnosti lyží jsou vylepšeny jednou vrstvu titanu, která je umístěna na dřevěném jádru. Dlouhá životnost dané pružnosti lyží je zaručena tím, že v bočních částech lyží je použita technologie Mono Titanium.