Lyže Elan AMPHIBIO INSPIRE FUSION + ELW 11.0 White Black model 2014/15

Tento produkt je dočasně nedostupný. Zkuste prosím navštívit jednu z následujících kategorií:

Popis produktu Lyže Elan AMPHIBIO INSPIRE FUSION + ELW 11.0 White Black model 2014/15

Lyže Inspire je skvělým společníkem pro všechny vaše zážitky na sněhu. V souladu se zásadou Light Skiing (lehké lyžování) mají lyže nižší hmotnost, aniž by se zhoršil jejich výkon. Profil camber na vnější straně této sjezdové lyže je v kontaktu se sněhem po celé délce, což zlepšuje přilnavost hran a zvyšuje stabilitu ve vyšších rychlostech. Rockerový profil na vnitřní straně lyže je částečně nadzvižený a má kratší délku kontaktu hrany se sněhem, což usnadňuje nasazení oblouku. Širší geometrie lyží Inspire umožňuje její všestranné využití. Tyto lyže jsou skvělou volbou pro ty, kteří chtějí podávat skvělé výkony na sjezdovkách i na velmi obtížných terénech. Technologie Amphibio pro snadné lyžování, jádro Dualite pro nízkou hmotnost. 

 

Specifikace lyží ELAN AMPHIBIO INSPIRE FUSION + ELW 11.0 White Black model 2014/15

 

Vázání: ELW 11.0 Fusion White Black

Doporučená výška lyžaře: - 15 / - 5 cm

Technologie: Amphibio, WaveFlex™, RST sidewall, Dualite Woodcore, Lithium

Profil: Amphibio

Systém / Deska: Fusion

Délka/Rádius - Geometrie:

152 cm / 11.9 m - 127 / 78 / 107 mm

158 cm / 13.3 m - 127 / 78 / 107 mm

166 cm / 14.9 m - 127 / 78 / 107 mm

 

 

- POWERFULL TURNS: Razantní lyžování, při kterém překonáváte největší výzvy a dosahujete záviděníhodných rychlostí. Tajemství spočívá ve vynaložené energii: žhavé, silné, rychlé a spolehlivé nebo poddajné a lehké - prostě podle vašich potřeb. Pro LEHKOST při rychlém a náročném lyžování.

- TECHNOLOGIE AMPHIBIO: Technologie Amphibio je unikátní a převratná kombinace profilů rocker a camber.

Tajemství se skrývá v odlišné levé a pravé lyži, kdy vnitřní hrana má profil camber, který zaručuje dobrou přilnavost hran, zatímco vnější hrana má profil rocker, který usnadňuje zatáčení.

- TECHNOLOGIE WAVEFLEX: Pro technologii WaveFlex™ je typický zvlněný profil, který je zárukou harmonické podélné pružnosti, která usnadňuje zatáčení, a torzní stability, která zároveň zlepšuje přilnavost hran.

Nikdy dříve design lyží neumožňoval kombinaci obou těchto vlastností u jedné lyže.

- TECHNOLOGIE RST: Vertikální boční hrany zaručují maximální přilnavost hran podél celé délky lyže a přímý přenos sil na hrany při vysokých rychlostech.

- DŘEVĚNÉ JÁDRO DUALITE: Lehké a živé dřevěné jádro, které se skládá z dřevěných nosníků a lehkého syntetického jádra.

Tato konstrukce umožňuje lepší přenos sil a přilnavost hran, ale lyže se zároveň velmi lehce ovládají v různých sněhových podmínkách.

- LITHIUM: Lithium, nejlehčí a teplotně nejodolnější kov, který lidstvo zná, se s velkým užitkem využívá ke zpevnění lyží, přičemž nedochází k nežádoucímu zvýšení hmotnosti lyží.

 

 

Zpracování dat
Schovat