Lyže Elan AMPHIBIO INSTINCT QT + ELW 9.0 model 2014/15

Tento produkt je dočasně nedostupný. Zkuste prosím navštívit jednu z následujících kategorií:

Popis produktu Lyže Elan AMPHIBIO INSTINCT QT + ELW 9.0 model 2014/15

Elan Amphibio Instinct jsou lyže speciálně vyvinuty pro ženy s těmi nejlepšími parametry.Lyže je určena pro vynikajicí lyžařky,které se nebojí vysokých rychlostí.Převratná technologie Amphibio, která spojuje přednosti profilu rocker a camber, technologie WaveFlex pro snadné zatáčení a zároveň vynikající přilnavost hran, speciálně vytvořené ultra lehké dřevěné jádro Trulite a zpevnění MonoTi jsou vítěznou kombinací pro kteroukoliv pokročilou až vynikající lyžařku.

 

Specifikace lyží ELAN AMPHIBIO INSTINCT QT + ELW 9.0 model 2014/15

 

Vázání: ELW 9.0 Quick Trick

Doporučená výška lyžaře: - 5 / - 15 cm

Technologie: Amphibio, WaveFlex, RST Sidewall, Truelite Woodcore, MonoTi

Profil: Amphibio

Systém / Deska: Quick Trick

Délka/Rádius - Geometrie:

152 cm / 11.3 m - 125 / 74 / 104 mm

158 cm / 12.7 m - 125 / 74 / 104 mm

166 cm / 14.1 m - 125 / 74 / 104 mm

 

- TECHNOLOGIE AMPHIBIO: Technologie Amphibio je unikátní a převratná kombinace profilů rocker a camber.

Tajemství se skrývá v odlišné levé a pravé lyži, kdy vnitřní hrana má profil camber, který zaručuje dobrou přilnavost hran, zatímco vnější hrana má profil rocker, který usnadňuje zatáčení.

- TECHNOLOGIE WAVEFLEX: Pro technologii WaveFlex™ je typický zvlněný profil, který je zárukou harmonické podélné pružnosti, která usnadňuje zatáčení, a torzní stability, která zároveň zlepšuje přilnavost hran.

Nikdy dříve design lyží neumožňoval kombinaci obou těchto vlastností u jedné lyže.

- TECHNOLOGIE RST: Vertikální boční hrany zaručují maximální přilnavost hran podél celé délky lyže a přímý přenos sil na hrany při vysokých rychlostech.

- DŘEVĚNÉ JÁDRO TRULITE: Lehké dřevěné jádro od špičky po patku, speciálně vytvořené pro ženy, vyrobené z pečlivě vybraných druhů dřeva a upravené na míru podle potřeb jednotlivých cílových skupin.

- QUICK TRICK: Systém Quick Trick se vyznačuje lepším systémem upevnění boty, díky kterému je možné nastavit délku vázání podle velikosti bot velmi snadno a rychle. Díky volnému ohybu je lyžování plynulé a snadné, se zvýšenou stabilitou. Lehké materiály a subtilní design přispívají k nízké hmotnosti dámských a juniorských modelů lyží.

Zpracování dat
Schovat