Lyže Elan FUSION ACE SCX X+EMX 12.0, 22/23

-37.05%
Lyže Elan FUSION ACE SCX X+EMX 12.0, 22/23
Kód zboží
Dostupnost
Doprava
Sleva
Vybrat variantu
Tento produkt má více variant, vyberte si prosím variantuCena od 15 990 Kč
25 400 Kč
15 990 Kč
ks

Lyže Elan FUSION ACE SCX FX+EMX 12.0, 21/22

 

Elan SCX Fusion X je opravdovou multiobloukovou lyží umožňující vytvoření krátkých oblouků nebo dlouhých rychlých oblouků, aniž byste si museli vybrat. Je vytvořena pro náročné lyžaře toužící po karvingovém perfekcionismu a všestrannosti při tvoření oblouků všech možných tvarů. Kombinace technologie Arrow, agresivního profilu camber, nového dřevěného jádra R? FRAME, bočních hran RST a dvojité vrstvě titanalu dostane vaše lyžování na novou úroveň. Systém Power Rebound spojuje liftované vázání Fusion X a karbonovou podložku s profilem Camber, které pracují společně na zvýšení síly a odrazu na konci oblouku. Krátké oblouky nebo dlouhé, lyže SLX vám umožní to nejlepší z obou světů.

 

Délka/rádius
161cm/14.3m
167cm/15.1m
173cm/15.9m
179cm/16.7m

 

Technologie:

RST Sidewall:

  • Vertikální boční hrany pro maximální přilnavost hran podél celé délky lyže a přímý přenos sil na hranu při vysokých rychlostech.
  • Technologie, která se osvědčila při závodech Světového poháru je tou pravou volbou pro silové a agresivní lyžaře.

Ace Arrow: vám umožní vykrojit oblouky s přesností žiletky. Špička i patka Arrow přemění každý příkaz v pohyb.

  • Technologie Arrow využívá strategicky tvarovaných podložek a titanalových strukturálních vrstev, jejichž vzájemné působení umožňuje bleskově rychlou reakci s naprostou přesností a precizností.
  • Vykrojená karbonová kompozitní podložka je připevněna k lyži a chová se jako posilovač, který přináší sílu na špičku a patku. Svrchní titanalová vstva ve tvaru šipky shromažďuje a současně tuto energii přenáší, což okamžitě způsobí vynikající tlak na hraně, zatímco spodní titanalová vrstva ve tvaru obrácené šipky umožní rychlost a lehkost při zahájení oblouku a stabilitu při výjezdu z oblouku bez přidané hmotnosti.
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek