Lyže Elan Amphibio 14 Ti+ELX11, model 2018/19

Výprodej
-44.2%
Lyže Elan  Amphibio 14 Ti+ELX11, model 2018/19
Kód zboží
Dostupnost
Doprava
Sleva
Vybrat variantu
Tento produkt má více variant, vyberte si prosím variantuCena od 10 490 Kč
18 799 Kč
10 490 Kč
pár

Lyže Elan Fusion Amphibio 14 Ti+ELX11, model 2018/19

 

Amphibio 14 Ti Fusion jsou univerzálním řešením pro ty, kdo chtějí výkonné a rychlé, opravdu velmi rychlé lyže. Cílovou skupinou jsou pokročilí lyžaři střídající krátké a střední oblouky, kteří vyhánějí svou tepovou frekvenci na maximum. Tyto lyže určené pro jízdu na upravených sjezdovkách jsou vybaveny inovativní technologií Amphibio 4D. Ta využívá profil Amphibio – inteligentní kombinaci profilu camber pro větší přilnavost hran a rocker pro rychlejší a přímější oblouky – a speciálně tvarovanou konstrukční vrstvu tlumící vibrace, která má rozdílný tvar na přední a zadní části lyže. Přední konvexní část umožňuje přesné nasazení oblouku, zatímco zadní konkávně tvarovaná část zaručuje dynamický výjezd z oblouku. Prvotřídní technologie je doplněna výraznou zelenou grafikou a specifickým tvarem, které přispívají k vysoké eleganci této lyže.

 

PROFIL - Amphibio - Technologie Amphibio představuje revoluční konstrukci lyží, která využívá jak profl camber, tak rocker na jedné lyži. Pravá a levá lyže má rozdílnou konstrukci: camberová vnitřní hrana lyže zaručuje dobrou přilnavost hran, přesný výkon a stabilitu, zatímco rockerová vnější hrana umožňuje snadné zatáčení, plynulé přechody a přispívá k poddajnosti lyže.

 

Technologie: 

Amphibio 4D - Technologie Amphibio 4D je nejnovějším vývojovým stádiem v moderní konstrukci lyží. Základem 4D konceptu od frmy Elan jsou titanalové vrstvy lyží, které byly tradičně ploché a které jsou nyní speciálně konvexně a konkávně vytvarovány na špičce a patce. Dvojitě tvarovaný titanal v kombinaci s proflem Amphibio přináší lyžím bezkonkurenční všestrannost, pevnost a skvělý jízdní výkon.

Dvojité Tvarování

Boční Hrany RST - Konstrukce bočních hran RST přispívá k optimálnímu přenosu síly a energie od lyžaře na hrany lyží a zaručuje maximální držení hran od špičky až po patku.

Dřevěné Jádro Response Frame - Dřevěné jádro Response Frame je unikátní laminované dřevěné jádro sahající od špičky až po patku lyže. Střední část jádra je tvořena měkčím dřevem, kolem něhož je rám z tvrdého dřeva. Tato konstrukce zaručuje extrémní pevnost lyže a umožňuje poskytnout rozdílnou pružnost pro různé typy lyží.

1 vrstva Ti

Skluznice Nanotech

 

GEOMETRIE: 121/73/104
DÉLKA RÁDIUS: 160(13.3), 166(14.5),
172(15.7), 178(17.0)
SYSTÉM/PODLOŽKA: Fusion - Systém Fusion od Elanu je integrovaný systém lyžařského vázání, který přispívá k větší pružnosti lyží. Toto řešení usnadňuje nasazení oblouku a také zlepšuje pohyblivost lyží při přechodu z hrany na hranu. Synchronizovaný pohyb špičky a patky umožňuje rychlé a jednoduché nastavení vázání.

VÁZÁNí: ELX 11.0 FUSION GW B85

 

Zpracování dat
Schovat
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek