Lyže Elan Amphibio 14 Ti+ELX11, model 2018/19

Výprodej
-53.24%
Lyže Elan  Amphibio 14 Ti+ELX11, model 2018/19
Kód zboží
Dostupnost
Doprava
Sleva
Vybrat variantu
Tento produkt má více variant, vyberte si prosím variantuCena od 8 790 Kč
18 799 Kč
8 790 Kč
pár

Lyže Elan Fusion Amphibio 14 Ti+ELX11, model 2018/19

 

Amphibio 14 Ti Fusion jsou univerzálním řešením pro ty, kdo chtějí výkonné a rychlé, opravdu velmi rychlé lyže. Cílovou skupinou jsou pokročilí lyžaři střídající krátké a střední oblouky, kteří vyhánějí svou tepovou frekvenci na maximum. Tyto lyže určené pro jízdu na upravených sjezdovkách jsou vybaveny inovativní technologií Amphibio 4D. Ta využívá profil Amphibio – inteligentní kombinaci profilu camber pro větší přilnavost hran a rocker pro rychlejší a přímější oblouky – a speciálně tvarovanou konstrukční vrstvu tlumící vibrace, která má rozdílný tvar na přední a zadní části lyže. Přední konvexní část umožňuje přesné nasazení oblouku, zatímco zadní konkávně tvarovaná část zaručuje dynamický výjezd z oblouku. Prvotřídní technologie je doplněna výraznou zelenou grafikou a specifickým tvarem, které přispívají k vysoké eleganci této lyže.

 

PROFIL - Amphibio - Technologie Amphibio představuje revoluční konstrukci lyží, která využívá jak profl camber, tak rocker na jedné lyži. Pravá a levá lyže má rozdílnou konstrukci: camberová vnitřní hrana lyže zaručuje dobrou přilnavost hran, přesný výkon a stabilitu, zatímco rockerová vnější hrana umožňuje snadné zatáčení, plynulé přechody a přispívá k poddajnosti lyže.

 

Technologie: 

Amphibio 4D - Technologie Amphibio 4D je nejnovějším vývojovým stádiem v moderní konstrukci lyží. Základem 4D konceptu od frmy Elan jsou titanalové vrstvy lyží, které byly tradičně ploché a které jsou nyní speciálně konvexně a konkávně vytvarovány na špičce a patce. Dvojitě tvarovaný titanal v kombinaci s proflem Amphibio přináší lyžím bezkonkurenční všestrannost, pevnost a skvělý jízdní výkon.

Dvojité Tvarování

Boční Hrany RST - Konstrukce bočních hran RST přispívá k optimálnímu přenosu síly a energie od lyžaře na hrany lyží a zaručuje maximální držení hran od špičky až po patku.

Dřevěné Jádro Response Frame - Dřevěné jádro Response Frame je unikátní laminované dřevěné jádro sahající od špičky až po patku lyže. Střední část jádra je tvořena měkčím dřevem, kolem něhož je rám z tvrdého dřeva. Tato konstrukce zaručuje extrémní pevnost lyže a umožňuje poskytnout rozdílnou pružnost pro různé typy lyží.

1 vrstva Ti

Skluznice Nanotech

 

GEOMETRIE: 121/73/104
DÉLKA RÁDIUS: 160(13.3), 166(14.5),
172(15.7), 178(17.0)
SYSTÉM/PODLOŽKA: Fusion - Systém Fusion od Elanu je integrovaný systém lyžařského vázání, který přispívá k větší pružnosti lyží. Toto řešení usnadňuje nasazení oblouku a také zlepšuje pohyblivost lyží při přechodu z hrany na hranu. Synchronizovaný pohyb špičky a patky umožňuje rychlé a jednoduché nastavení vázání.

VÁZÁNí: ELX 11.0 FUSION GW B85

 

Zpracování dat
Schovat
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek