Lyže Elan

Tento produkt je dočasně nedostupný. Zkuste prosím navštívit jednu z následujících kategorií:

Popis produktu Lyže Elan

Lyže Ilumina jsou podobné jako vaše oblíbené běžecké boty: pohodlné a praktické. Svezou vás po vašich oblíbených svazích a zároveň vás spolehlivě provedou neznámým terénem. Ilumina je určena pro zkušené středně pokročilé lyžařky. V souladu s konceptem LightSkiing je lyže konstruována tak, aby lyžování bylo snadnější a zábavnější. Pro snížení hmotnosti lyže byly při výrobě použity lehčí materiály. Díky pokrokové technologii WaveLight jsou tyto lyže pružnější a zároveň poskytují větší stabilitu. V kombinaci s oporou paty na boční hraně poskytují tyto technologie lyžařkám větší podporu při obloucích. Výsledkem je nejlepší lehká lyže vyznačující se stabilním výkonem. Technologie WaveLight pro nižší hmotnost a snadné lyžování, dřevěné jádro Dualite pro nízkou hmotnost a profil Early Rise Rocker pro snadnější lyžování.

 

Specifikace lyží ELAN ILUMINA FUSION + ELW 9.0 model 2014/15

 

Vázání: ELW 9.0 QT BLK/SMOKE

Doporučená výška lyžaře: - 5 / - 15 cm

Technologie: WaveLight, HSS Sidewall, Dualite Woodcore, Fibreglass 

Profil: Early Rise Rocker

Systém / Deska: Fusion

Délka/Rádius - Geometrie:

140 cm / 9.6 m - 124 / 75 / 104 mm

146 cm / 10.6 m - 124 / 75 / 104 mm

152 cm / 11.6 m - 124 / 75 / 104 mm

158 cm / 12.7 m - 124 / 75 / 104 mm

 

 

 

- TECHNOLOGIE WAVELIGHT: Vlny na lyžích jsou zárukou vyšší pružnosti a vysoké stability v každém oblouku.

Díky specifickému tvaru vln jsou lyže tenčí a lehčí.

- TECHNOLOGIE HSS Sidewall: Pro snadnější vyjetí oblouku a vyšší oporu v průběhu oblouku. Zaručuje rovněž lepší kontrolu nad lyžemi.

- TECHNOLOGIE DŘEVĚNÉ JÁDRO DUALITE: Lehké a živé dřevěné jádro, které se skládá z dřevěných nosníků a lehkého syntetického jádra.

Tato konstrukce umožňuje lepší přenos sil a přilnavost hran, ale lyže se zároveň velmi lehce ovládají v různých sněhových podmínkách.

 

Zpracování dat
Schovat