Lyže Elan SLD WAVEFLEX FUSION + ELW 11.0 model 2011/12

Tento produkt je dočasně nedostupný. Zkuste prosím navštívit jednu z následujících kategorií:

Popis produktu Lyže Elan SLD WAVEFLEX FUSION + ELW 11.0 model 2011/12

Elan SLD WaveFlex Fusion jsou prvními závodními lyžemi ve speciální edici – jejich design má unikátní barvy a je dílem našeho závodního týmu.

Tento slalomový drahokam má technologii WaveFlex™, testovanou a schválenou závodníky ve Světovém poháru, boční hrany RST a konstrukci MonoTi, která je zárukou chyby odpouštějící pružnosti.

A k tomu přidejte ještě dřevěné jádro Truelite a lehké vázání pro rychlé závodění. 

 

Specifikace lyží ELAN SLD WAVEFLEX FUSION + ELW 11.0 model 2011/12. 

  

Vázání: ELW 11.0 Fusion White Blue

Doporučená výška lyžaře: - 10 / - 20 cm

Technologie: WaveFlex, boční hrany RST, Trulite dřevěné jádro, Mono Ti

Profil: Conventional

Systém / Deska: Fusion

Délka / Rádius - Geometrie: 

150 cm / 11.3 m  -  116 / 65 / 104 mm
155 cm / 11.5 m  -  116 / 65 / 104 mm
160 cm / 12.1 m  -  116 / 65 / 104 mm 

 

TECHNOLOGIE WAVEFLEX: Pro technologii WaveFlex™ je typický zvlněný profil, který je zárukou harmonické podélné pružnosti, která usnadňuje zatáčení, a torzní stability, která zároveň zlepšuje přilnavost hran. Nikdy dříve design lyží neumožňoval kombinaci obou těchto vlastností u jedné lyže.

TECHNOLOGIE RST: Vertikální boční hrany zaručují maximální přilnavost hran podél celé délky lyže a přímý přenos sil na hrany při vysokých rychlostech.

TRULITE DŘEVĚNÉ JÁDRO: Lehké dřevěné jádro od špičky po patku, speciálně vytvořené pro ženy, vyrobené z pečlivě vybraných druhů dřeva a upravené na míru podle potřeb jednotlivých cílových skupin.

MONO TI (MONO TITANIUM): Reakční schopnosti lyží jsou vylepšeny jednou vrstvu titanu, která je umístěna na dřevěném jádru. Dlouhá životnost dané pružnosti lyží je zaručena tím, že v bočních částech lyží je použita technologie Mono Titanium.