Lyže Elan WAVEMASTER FUSION + ELX 12.0 model 2011/12

Tento produkt je dočasně nedostupný. Zkuste prosím navštívit jednu z následujících kategorií:

Popis produktu Lyže Elan WAVEMASTER FUSION + ELX 12.0 model 2011/12

Zažijte na vlastní kůži dotek velikosti – svezte se na lyžích s podpisem Ingemara Stenmarka, také známými pod názvem Elan Wavemaster.

Na tento technologický a designový mistrovský kousek – který charakterizuje již proslulá technologie WaveFlex™, boční hrany RST a karbonová horní vrstva – se dokonale hodí podpis lyžaře, jehož počet vítězství ve Světovém poháru stále ještě nebyl překonán.

 

Specifikace lyží ELAN WAVEMASTER FUSION + ELX 12.0 model 2011/12. 

 

Vázání: ELX 12.0 FUSION Black

Doporučená výška lyžaře: - 10 / - 20 cm

Technologie: WaveFlex, Boční hrany RST, Laminated, Carbon

Profil: Conventional

Systém / Deska: Fusion

Délka/Rádius - Geometrie: 

164 cm / 15.9 m  -  110 / 67 / 96 mm
170 cm / 17.2 m  -  110 / 67 / 96 mm
176 cm / 18.6 m  -  110 / 67 / 96 mm

 

TECHNOLOGIE WAVEFLEX: Pro technologii WaveFlex™ je typický zvlněný profil, který je zárukou harmonické podélné pružnosti, která usnadňuje zatáčení, a torzní stability, která zároveň zlepšuje přilnavost hran. Nikdy dříve design lyží neumožňoval kombinaci obou těchto vlastností u jedné lyže.

TECHNOLOGIE RST: Vertikální boční hrany zaručují maximální přilnavost hran podél celé délky lyže a přímý přenos sil na hrany při vysokých rychlostech.

TECHNOLOGIE LAMINATED: Laminované dřevěné jádro od špičky po patku, speciálně tvarované pro každý model a délku lyží. Použití různých typů dřeva v různých kombinacích umožňuje úpravu pružnosti podle toho, k čemu budou lyže používány. Odolné jádro s výbornými reakcemi a s dlouhou životností, které se vyznačuje vynikajícím přenosem energie z hrany na hranu a univerzálností v různých podmínkách.

TECHNOLOGIE CARBON: Karbon je lehký a pevný materiál, který zajišťuje dodatečnou oporu a zpevnění v části, kde je to potřeba nejvíce. 

SYSTÉM FUSION: Inovativní systém pohyblivých destiček znamená, že se vázání stává součastí lyže a zajišťuje lepší přenos energie, kterou lyžař vynakládá.