Lyže Head WC Rebels iRACE PRO + vázání FF EVO 14 2018/2019

Akce
-29.94%
Lyže Head WC Rebels iRACE PRO + vázání FF EVO 14 2018/2019
Kód zboží
Dostupnost
Doprava
Sleva
Vybrat variantu
Tento produkt má více variant, vyberte si prosím variantuCena od 16 541 Kč
23 610 Kč
16 541 Kč
ks

Lyže Head WC Rebels iRACE PRO + vázání FF EVO 14 2018/2019

 

 

Model s konstrukcí Graphene Worldcup Sandwich Cap, strukturovanou závodní skluznicí UHM C a širší špičkou je ostrý sportovní stroj (SPORTCARVER), jak má být – a jedna z top lyží této kategorie. Head iRACE je agresivní lyže, která chce na hranu, přesto je ale dobrá i na smýkaný oblouk. Nicméně carving je jejím posláním a naše testéry nadchla obdivuhodně vyváženým hodnocením středních a dlouhých oblouků. Celkově skvělá ostře, stabilní, sportovní carvingová lyže, pro velmi dobré sportovní lyžaře.

Doporučujeme pro střední a dlouhé oblouky, velikost +0cm pro střední oblouky, až +10cm pro delší až GS oblouky.  Lyže vhodná 95% upravená sjezdovka, 5% volný terén, resp. nový sníh, měkký a rozbředlý.

 

Technologie: 

KERS - Počítaček řízené piezoelektronické zařízení, které ukláda energii lyže a uvolňuje ji na konci každé zatáčky. Vlastně se jedná a takové turbodmychadlo Vašich lyží.

INTELLIGENCE - Piezoelektrická vlákna absorbující vibrace rychlostí světla. Jedete-li na lyžích rychleji, Intelligence delá Vaši lyži tužší a zvyšuje stabilitu. Přizpůsobuje se tomu, kde a jak lyžujete.

GRAPHENE WORLDCUP SANDWICH CONSTRUCTION

Závodní strukturovaná vysokorychlostní skluznice UHM C - Nejvyšší kvalita, nejrychlejší skluznice a povrchová úprava, jakou člověk poznal. Technici, kteří tyto lyže vyrobili pro naše rebely ve Světovém poháru, používají stejné materiály a stroje, aby tuto děsivě rychlou skluznici vložili do Vašich lyží.

Camber Rebel - Před dvěma lety bylo rebelské mít rockera. Dnes je rebelské mít camber. Díky němu Vám, jako rebelovi Světového pohár, který ve Vás dřímá, nabízíme výbušné zrychlení a vynikající držení hrany.

Deska RACE PLATE WCR 14 -nejtvrdší závodní

 

 

Vázání FreeFlex EVO 14

Výška postoje 21.0 mm - DIN 4-14 - Hmotnost 2330g - Rozsah hmotností od 42kg

 

Výbava vázání: 

Špička LX se systémem TRP - Výkonnostně orientovaná špička LX definuje stabilitu a sílu jako silného a zarputilého býka a je extremně odolná a absolutně spolehliva. TRP: Systém TYROLIA Roller Pincer (TRP systém) vázání HEAD se čtyřmi válečky a klouzavými vložkami zajišťuje vypnutí v rozsahu 180° a přesné vystředění lyžařské boty. Systé, TRP snižuje zátěž kolen a vazů a významným způsobem zvyšuje výkon.

 Full Diagonal - Inteligentní vypnutí v rozsahu 180º horizontalně i vertikálně ze špičky Diagonal zaručující tudíž maximální bezpečnost při pádu dozadu s efektem kroucení.

ABS systém pro snadné vypnutí špičky - Exkluzivní technologie nekonečného pásu ABS firmy TYROLIA umožňuje výstup z vázání téměř bez jakéhokoli tření a posyktuje tudíž maximální bezpečnost v případě namrzání, špíny nebo opotřebení boty.

FREEFLEX PRO - Nejlepší výkon uožněný systémem Freeflex Pro. Volně klouzající pata umožňuje lyži ohýbat se bez jakýchkoli překážek a zachovat si svou přirozenou dynamiku. Díky snížené výšce postoje je nyní pásek Freeflex mnohem blíže lyžařské botě. Konstatní vypínací hodoty snižuí riziko úrazu a zajišťují bezpečné ovládání lyže.

Pata LD

Odolný povrch - Elektrostatický práškový povlak odolný proti poškrábání poskytuje ekologicky šetrný design, optimální životnost a škálu možných barev a barevných kombinaci.

Široká brzda 88 mm

 

Zpracování dat
Schovat
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek