Lyže Head WC Rebels iRACE PRO + vázání FF EVO 14 2018/2019

Tento produkt je dočasně nedostupný. Zkuste prosím navštívit jednu z následujících kategorií:

Popis produktu Lyže Head WC Rebels iRACE PRO + vázání FF EVO 14 2018/2019

Lyže Head WC Rebels iRACE PRO + vázání FF EVO 14 2018/2019

 

 

Model s konstrukcí Graphene Worldcup Sandwich Cap, strukturovanou závodní skluznicí UHM C a širší špičkou je ostrý sportovní stroj (SPORTCARVER), jak má být – a jedna z top lyží této kategorie. Head iRACE je agresivní lyže, která chce na hranu, přesto je ale dobrá i na smýkaný oblouk. Nicméně carving je jejím posláním a naše testéry nadchla obdivuhodně vyváženým hodnocením středních a dlouhých oblouků. Celkově skvělá ostře, stabilní, sportovní carvingová lyže, pro velmi dobré sportovní lyžaře.

Doporučujeme pro střední a dlouhé oblouky, velikost +0cm pro střední oblouky, až +10cm pro delší až GS oblouky.  Lyže vhodná 95% upravená sjezdovka, 5% volný terén, resp. nový sníh, měkký a rozbředlý.

 

Technologie: 

KERS - Počítaček řízené piezoelektronické zařízení, které ukláda energii lyže a uvolňuje ji na konci každé zatáčky. Vlastně se jedná a takové turbodmychadlo Vašich lyží.

INTELLIGENCE - Piezoelektrická vlákna absorbující vibrace rychlostí světla. Jedete-li na lyžích rychleji, Intelligence delá Vaši lyži tužší a zvyšuje stabilitu. Přizpůsobuje se tomu, kde a jak lyžujete.

GRAPHENE WORLDCUP SANDWICH CONSTRUCTION

Závodní strukturovaná vysokorychlostní skluznice UHM C - Nejvyšší kvalita, nejrychlejší skluznice a povrchová úprava, jakou člověk poznal. Technici, kteří tyto lyže vyrobili pro naše rebely ve Světovém poháru, používají stejné materiály a stroje, aby tuto děsivě rychlou skluznici vložili do Vašich lyží.

Camber Rebel - Před dvěma lety bylo rebelské mít rockera. Dnes je rebelské mít camber. Díky němu Vám, jako rebelovi Světového pohár, který ve Vás dřímá, nabízíme výbušné zrychlení a vynikající držení hrany.

Deska RACE PLATE WCR 14 -nejtvrdší závodní

 

 

Vázání FreeFlex EVO 14

Výška postoje 21.0 mm - DIN 4-14 - Hmotnost 2330g - Rozsah hmotností od 42kg

 

Výbava vázání: 

Špička LX se systémem TRP - Výkonnostně orientovaná špička LX definuje stabilitu a sílu jako silného a zarputilého býka a je extremně odolná a absolutně spolehliva. TRP: Systém TYROLIA Roller Pincer (TRP systém) vázání HEAD se čtyřmi válečky a klouzavými vložkami zajišťuje vypnutí v rozsahu 180° a přesné vystředění lyžařské boty. Systé, TRP snižuje zátěž kolen a vazů a významným způsobem zvyšuje výkon.

 Full Diagonal - Inteligentní vypnutí v rozsahu 180º horizontalně i vertikálně ze špičky Diagonal zaručující tudíž maximální bezpečnost při pádu dozadu s efektem kroucení.

ABS systém pro snadné vypnutí špičky - Exkluzivní technologie nekonečného pásu ABS firmy TYROLIA umožňuje výstup z vázání téměř bez jakéhokoli tření a posyktuje tudíž maximální bezpečnost v případě namrzání, špíny nebo opotřebení boty.

FREEFLEX PRO - Nejlepší výkon uožněný systémem Freeflex Pro. Volně klouzající pata umožňuje lyži ohýbat se bez jakýchkoli překážek a zachovat si svou přirozenou dynamiku. Díky snížené výšce postoje je nyní pásek Freeflex mnohem blíže lyžařské botě. Konstatní vypínací hodoty snižuí riziko úrazu a zajišťují bezpečné ovládání lyže.

Pata LD

Odolný povrch - Elektrostatický práškový povlak odolný proti poškrábání poskytuje ekologicky šetrný design, optimální životnost a škálu možných barev a barevných kombinaci.

Široká brzda 88 mm

 

Zpracování dat
Schovat