Lyže Völkl AURENA + 4MOTION 10.0 LADY model 2015/16

Výprodej
-61.01%
Lyže Völkl AURENA + 4MOTION 10.0 LADY model 2015/16
Kód zboží
Dostupnost
Doprava
Sleva
Vybrat variantu
Tento produkt má více variant, vyberte si prosím variantuCena od 3 899 Kč
9 999 Kč
3 899 Kč
pár

Lyže Völkl AURENA + 4MOTION 10.0 LADY model 2015/16

 

Völkl Aurena je lehká lyže, která je ideální volbou pro začátečnice, které se chtějí učit a posouvat své dovednosti vpřed. Aurena odpustí chyby, je snadno ovladatelná a lyžařské základy naučí velmi rychle. Lyže disponuje systémem XTD Progressive Technology, který usnadňuje nástup a zejména výjezd z oblouku. -

Působivě dynamické a lehké — modely řady Essenza jsou speciálně přizpůsobeny anatomii ženského těla. Na těchto lyžích vedou všechny cesty k úspěchu

V posledních letech jsou lyže obecně stále delší a zejména širší. Přes tento trend „zvětšování” se firmě

Völkl nicméně podařilo, že všechny modely řady Essenza jsou výrazně lehčí než jejich předchůdci! U současně byl také výrazně vylepšen jejich výkon.

Bio-Logic xtraLIGHT

Téměř všechna obchodní odvětví musí v určitém okamžiku zareagovat na poptávku po produktech vytvořených ženám na míru. Jenom v malém zlomku případů jsou ale tyto produkty skutečně vytvořeny přímo pro ženy — častěji pouze dostanou „ženštější” vzhled. Ale abyste z dámských lyží vytvořili praktické, účinné a skvělé sportovní nářadí, nevystačíte si s pouhou změnou barvy.

Hybnou silou pro vývoj technologie Bio- Logic byla studie, která prokázala, že u lyžařek – a sportujících žen obecně – dochází ve srovnání s muži nepoměrně častěji ke zranění kolen. A důvodem není odlišný způsob lyžování, ale spíše fakt, že anatomická stavba dámského těla reaguje citlivěji na fyzické zatížení. Nesrovnatelně lepší výkon této kolekce lyží je založen na souladu mezi tuhostí lyží, postavením lyžařky a speciálně upravenou geometrií lyží s technologií Bio-logic.

Lepší dynamické vlastnosti, méně námahy, snadnější zatáčení a vyšší ochrana kolenních kloubů – to je podstatou technologie BIO-LOGIC. V minulém roce jsme úspěšně upravili rovněž vykrojení každého jednotlivého modelu, aby byl sladěn s profilem tip rocker a technologií Bio-Logic, což znamenalo další vývojový krok. Extra lehké dřevěné jádro podporuje pozitivní lyžařské výkony této konstrukce a pro všechny lyžařky ji prokazatelně posouvá na novou úroveň.

 

VYKROJENÍ
120_75_105


DÉLKA (RÁDIUS)
141 [10,6], 147 [11,4], 153 [12,8],
159 [13,7], 166 [15,2]

ROCKER
Tip Rocker

Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek