Snowboardové vázání Rome SDS ARSENAL White Red

Tento produkt je dočasně nedostupný. Zkuste prosím navštívit jednu z následujících kategorií:

Popis produktu Snowboardové vázání Rome SDS ARSENAL White Red

Parametry snowboardového vázání ROME SDS ARSENAL White Red.

 

ConFormist.1 Toe Strap: Přední pásek můžete umístit kamkoli. Nízký profil a malá hmotnost pásku umožňuje zapnout ho jak seshora přes botu, tak i přes samotno špičku boty.Pásek se navíc přizpůsobí jakýmkoliv botám.

Highback Rotation: Pro všechny, kteří vyžadují dobrý přenos sil na své prkno je tu patka, kterou lze Vytáčet z osy až o 12 stuňů. Díky tomu si jezdec může upravit vázání tak, aby perfektně vyhovovalo jeho stylu jízdy a dodávalo mu tu správnou oporu. Natočení je nezávislé na pozici nártového pásku.

QuickStrap.2 Technology: Nastavení správné délky pásku, aby seděl k vašim botám, je tak jednoduché, že ho můžete udělat ve frontě na vlek. Zapomeňte na šroubováky.

QuickLock Forward Lean: Nastavení náklonu patky je rychlé jak nikdy před tím. Stačí otočit ergonomické kolečko o devadesát stupňů, posunout blok na požadované místo a utáhnout.

4 x 4 Disc: Systém čtyř šroubů držících vázání spolu s posouváním šroubů uvnitř disku umožňuje přesné osobní nastavení stance.  

PF.1 Ankle Strap: Nastavitelný kotníkový pásek. Pásek je konstruován z několika vrstev z různých materiálů. Měkké vrsty z vnitřní strany, tužší z vnější strany. Tato konstrukce přináší současně pohodlí i výborný přenos sil.

Toe Ramp: Spodní část vázání je nastavitelná, aby co nejlépe seděla k vašim botám.