Stöckli

Počet
Nenalezen žádný produkt
Nejprodávanější


Švýcarská tradice Firma STÖCKLI, založená truhlářem Josefem Stöckli v roce 1935, patří dnes již k tradičním výrobcům lyží a lyžařského materiálu, a jako jedna z mála odolala konkurenci velkých nadnárodních výrobních koncernů.

Dnes je výroba koncentrována v nových výrobních prostorách ve městě Malters nedaleko Luzernu. Značka lyží STÖCKLI dnes již definitivně patří k úspěšným dodavatelům lyžařského materiálu pro závodníky, útočí- cína nejvyšší mety Olympijských her, Mistrovství světa i v seriálech Světových pohárů v alpských disciplí- nách a ve skicrossu, a je ověnčena medailemi z těchto prestižních podniků. Za všechny můžeme jmenovat slovinskou sjezdařku Tinu Maze nebo švýcarského skicrossaře Michaela Schmida. Novými posilami ve Stöckli teamujsou Viktoria Rebensburg a Tim Jitloff.

Firma STÖCKLI dnes dodává lyže a další výrobky do 33 zemí světa a exportuje více jak 40% své roční pro- dukce. STÖCKLI dnes není jen výrobcem lyží a provozovatelem značkové sítě sportovních prodejen po celém Švýcarsku, ale od roku 1996 i výrobcem vlastní řady jízdních kol STÖCKLI, které jsou firmou rovněž designo- vána a montována. Firma Stöckli je významným výrobcem elektrokol do města i do terénu.

číst dále